Головне меню

Головна arrow Громадянське суспільство arrow консультації з громадськістю arrow Обговорюємо проект регуляторного акту

Обговорюємо проект регуляторного акту

Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.12.2011

 

 До уваги об’єктів господарювання Могилів-Подільського району!

                                                                                      15.12.2011 року!

Районна державна адміністрація на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності « виносить на публічне обговорення проект регуляторного акту – проект розпорядження голови районної державної адміністрації «Про встановлення броні робочих місць на підприємствах району для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту на 2012 рік» разом із Аналізом регуляторного впливу, з метою одержання зауважень та пропозицій від суб’єктів господарювання району щодо оприлюднення  проекту.
 Всі зауваження та пропозиції приймаються розробником проекту регуляторного акту – Могилів-Подільським міськрайонним центром зайнятості протягом одного місяця  - з 15.12.2011 до 15.01.2012 року, за адресою: 24000, Вінницька обл.., м. Могилів-Подільський, проспект Незалежності,11, тел.. (04337) 654-31, 648-41, е-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. .

Проект

Розпорядження

Про встановлення броні робочих місць
на підприємствах району для працевлаштування громадян,
які потребують соціального захисту на 2012 рік.

 

Проект

Розпорядження

Про встановлення броні робочих місць
на підприємствах району для працевлаштування громадян,
які потребують соціального захисту на 2012 рік.

Відповідно до ст.24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та  ст. 5 Закону України «Про зайнятість населення», Положення про порядок бронювання на підприємствах, в організаціях і установах робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 1998 року №578:
1. Забронювати на підприємствах району за погодженням роботодавців, незалежно від форм власності з чисельністю понад 20 чоловік до 5% загальної кількості робочих місць за робочими професіями для працевлаштування  громадян працездатного віку, які потребують соціального захисту і нездатні на рівні конкурувати на ринку праці.
2. Затвердити квоту робочих місць заброньованих на підприємствах розташованих на території Могилів-Подільського району за погодженням роботодавців на 2012 рік, що додається.
3. Могилів-Подільському міськрайцентру зайнятості (Яцура М.І.):
3.1 У разі скорочення чисельності або штату працівників підприємств у кількості, що впливає на розмір встановлених квот, забезпечити подання до Могилів-Подільської районної державної адміністрації пропозицій щодо перегляду цих квот.
      3.2. Постійно аналізувати стан  виконання підприємствами, установами, організаціями вимог ст.5 Закону України «Про зайнятість населення» та інформувати щоквартально Могилів-Подільську районну державну адміністрацію.
4. головному спеціалісту з питань юридично-правового забезпечення апарату районної державної адміністрації  (Ласкус А.Д.) подати це розпорядження на державну реєстрацію до Могилів - Подільського міськрайонного управління юстиції
5. Це розпорядження набуває чинності з дня опублікування його в засобах масової інформації.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на  заступника голови   райдержадміністрації  Стойлова В.П.


Голова районної
державної адміністрації                                                     В.М. Гоцуляк

Квота  робочих  місць заброньованих на підприємствах розташованих
 на території Могилів-Подільського району за погодженням роботодавців на 2012 рік

    Назва ПОУ, (чисельність працюючих)  Всього чол.   В т.ч. по кварталам Жінки з дітьми до6р.один.матері з дітьми до 14рок. Молодь,яка закінчила ЗОШ,ПТУ Молодь,яка закінчила ВНЗ і не отримала направлень на роботу Молодь,Яка залишилась без батьків/сироти/ Молодь,Яка звільнена з УА і якій надається 1роб.міс. Молодь, якій виповнилось 15р.і яка може бути прийнята на роботу Особи перед пенсійного  віку  Звільнені з місць позбавлення волі
1 2 3 1кв 2кв 3кв  4кв 5 6 7 8 9 10 11 12
1 ПП «Божедар-Агро»с.Конева(45) 1   1       1            
2 ФГ «Вільно»(80) 1   1     1              
3 ПП «Дари садів»(300) 4 1 1 1 1 1 1         2  
4 СФГ «Квадрат»(28) 1   1     1              
5 ПП «Кургани»(30) 1   1     1              
6 ФГ «Волд»(32) 1   1                 1  
Всього  9 1 6 1 1 4 2         3  


Аналіз регуляторного впливу проекту розпорядження
голови Могилів-Подільської райдержадміністрації
«Про встановлення броні робочих місць на підприємствах району
для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту на 2012 рік»

 

1. Визначення та аналіз проблеми, яку пропонується розв’язати шляхом державного регулювання господарських відносин:
Основною проблемою, яку пропонується розв’язати шляхом прийняття даного розпорядження – це надання додаткових гарантій зайнятості для окремих категорій населення.
У статті  5 «Додаткові гарантії зайнятості для окремих категорій населення» Закону України “Про зайнятість населення” відзначено: „держава забезпечує додаткові гарантій щодо працевлаштування  громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці”.

2. Визначення цілей державного регулювання:
Встановлення квоти робочих місць на підприємствах, установах і організаціях усіх форм власності для працевлаштування працездатних громадян працездатного віку, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці.

3. Альтернативні способи досягнення цілей :
 1. В якості альтернативи до запропонованого регуляторного акту пропонується використання тимчасових робіт для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту. Але даний спосіб не передбачає довготривалого працевлаштування із відповідною оплатою праці і не забезпечує в повному обсязі відповідні гарантії держави.
2. Також можна запропонувати само зайнятість зазначеної категорії громадян, але це не гарантує працевлаштування.
 
4. Опис механізмів і заходів, які забезпечать розв’язання визначеної проблеми шляхом прийняття регуляторного акта.
 Для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних конкурувати на ринку праці, місцеві державні адміністрації, виконавчі органи відповідних рад за поданням центрів зайнятості встановлюють квоту робочих місць для підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та організаційних форм з чисельністю працюючих понад 20 осіб для бронювання ними до 5 відсотків загальної кількості робочих місць, у тому числі з гнучкими формами зайнятості.
Для цього на 25 підприємствах району протягом жовтня-листопада проведено анкетування щодо можливості бронювання робочих місць для працевлаштування соціально незахищених верств населення.
Результат обстеження показує, що з 560 осіб, що працюють на підприємствах району, 45 осіб  або 8 % віднесені до 5 % квоти. Тому супровідний лист з пропозиціями центру зайнятості для погодження про встановлення броні та квоти робочих місць на 2012 рік у листопаді місяці буде надіслано 6 підприємствам.
Після погодження квота для бронювання робочих місць на 2012 рік встановлюється на 6-и підприємствах в кількості 9 робочих місць.

4. Обґрунтування можливостей досягнення встановлених цілей у разі прийняття регуляторного акту:
 Чітке врегулювання прав та обов’язків суб’єктів, на яких поширюється даний акт встановлено у :
-  Законі України „Про зайнятість населення”(зі змінами та доповненнями);
- «Положення про порядок бронювання на підприємствах, в організаціях і установах робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 1998 року № 578.

5. Визначення очікуваних результатів прийняття регуляторного акту.
Надання додаткових гарантій щодо працевлаштування працездатних громадян у працездатному віці, які потребують соціального захисту і не здатні конкурувати на ринку праці.

6. Обґрунтування запропонованого строку чинності регуляторного акту.
Керуючись Законом України «Про зайнятість населення» та «Положенням про порядок бронювання на підприємствах, в організаціях і установах робочих місць для працевлаштування громадян, які потребують соціального захисту» регуляторний акт доводиться до підприємств один раз на рік.

7. Визначення показників результативності регуляторного акту.
 Основними показниками результативності дії даного регуляторного акту є кількість працевлаштованих громадян, які потребують соціального захисту та зменшення навантаження на ринок праці.

8. Відстеження результативності регуляторного акту.
 Базове відстеження результативності дії регуляторного акту буде проведено до дня набрання чинності регуляторного акту.
 Періодичне відстеження результативності дії регуляторного акту буде проводитись щоквартально протягом строку дії регуляторного акту.

 

 
< ПопередняДесять найважливіших подій в освіті за 2011р.   ІНСТРУКЦІЯ з підготовки бюджетного запиту головними розпорядниками бюджетних коштів до проекту районного бюджету на 2012 рік та при внесенні змін до районного бюджету у 2012 роціНаступна >