Головне меню

Головна arrow Доступ до публічної інформації arrow Доступ до публічної інформації arrow Оголошення конкурсу на зміщення вакантної посади відділу інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю апарату районної державної адміністрації.

Оголошення конкурсу на зміщення вакантної посади відділу інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю апарату районної державної адміністрації.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.10.2015
Могилів-Подільська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю апарату районної державної адміністрації. До участі у конкурсі допускаються особи, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра або післядипломну освіту у сфері державного управління: магістр державного управління за відповідною спеціалізацією. Громадянство України, вільне володіння українською мовою, володіння комп’ютером. Стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах економіки не менше 5 років при необхідності, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають: • заяву про участь у конкурсі; • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; • дві фотокартки розміром 4 х 6 см; • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2014 рік; • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); • копію паспорта; • медичну довідку про стан здоров’я (форма 133/о). Документи надавати до відділу організаційно-кадрової роботи апарату Могилів – Подільської районної державної адміністрації. Документи приймаються протягом місяця з дня оприлюднення оголошення в засобах масової інформації. Адреса: 24000, Вінницька область, м. Могилів – Подільський, площа Шевченка, 1 Довідки за тел.: (043-37) 6-72-20, 6- 63-10. (ПІДСТАВА: РОЗПОРЯДЖЕННЯ Від 06.10.2015 р. № 95 - рк Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади Відповідно до ст. 15 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), оголосити конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю апарату районної державної адміністрації. Термін подачі документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення в засобах масової інформації. Голова районної державної адміністрації О. І. Китасюк )
 
відомості, зазначені у поданих деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік керівництва Могилів – Подільської районної державної адміністраціїНаступна >