Головне меню

Головна arrow Громадянське суспільство arrow громадська рада arrow Семінар-навчання для членів Могилів - Подільської громадської ради

Семінар-навчання для членів Могилів - Подільської громадської ради

Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.09.2011

 30.08.11gr.rada.jpg30 серпня в центральні районній бібліотеці відбувся  семінар  для представників Могилів – Подільської  громадської ради, який організовано за сприянням Вінницької обласної громадської організації «Центр регіональної ініціативи та розвитку».
Представниками організації: Юлією Григою та Русланом Штогрином проведено навчання з наступних тем:
Доцільність існування громадських рад при органах виконавчої влади, основні завдання та права членів громадської ради; проведення громадської експертизи та розгорнутий коментар закону «Про доступ до публічної інформації».
Метою проведення такого семінару стало: оволодіння знаннями про Закон «Про доступ до публічної інформації»,  навиками у проведенні  громадської експертизи, вміннями здійснювати ефективні заходи, щодо популяризації власних публічних дій серед громадськості району, здійснювати кампанії лобіювання, щодо прийняття владою необхідних рішень, тощо.

 
< ПопередняГромадське партнерство на підтримку впровадження в Україні ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд»   Розпорядження про громадську радуНаступна >