Головне меню

Головна arrow Прес-центр arrow Оголошення arrow Керівникам, головним бухгалтерам підприємств, установ та організацій, які надають статистичну та фінансову звітність до органів державної статистики на паперових носіях!

Керівникам, головним бухгалтерам підприємств, установ та організацій, які надають статистичну та фінансову звітність до органів державної статистики на паперових носіях!

Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.10.2015
Доводимо до Вашого відома, що Держстатом України здійснюються заходи щодо реорганізації структури органів державної статистики та скорочення чисельності працівників на районному рівні. В умовах зменшення кількості працюючих з 1 грудня 2015р. майже на третину існує ймовірність ускладнення подання звітності на паперових носіях у галузеві підрозділи Головного управління статистики у Вінницькій області та в управління (відділи) статистики у районах. Враховуючи вищевикладене, актуальність переходу до використання у своїй діяльності безпаперових технологій, переконливо просимо Вас, у разі наявності у підприємства, установи, організації ліцензійного програмного забезпечення М.Е.Doc, Арт – Звіт Плюс, iFin, Соната та 1-С (бухгалтерія), запровадити подання статистичної та фінансової звітності до органів державної статистики в електронному вигляді. За консультаціями щодо подання звітності в електронному вигляді звертайтесь в управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області (т.(0432)52-57-60, м.т. (050)1061388) та в управління статистики у Могилів-Подільському районі (т. (04337)6-42-06, (04337)6-26-97). Заздалегідь дякуємо за порозуміння у виниклій ситуації та щиро розраховуємо на плідну співпрацю. Головне управління статистики у Вінницькій області
 
< ПопередняНові розміри ЄСВ   Конкурс малюнків «Здай кров заради життя»Наступна >