Головне меню

Головна arrow Прес-центр arrow Оголошення arrow Смарагдова ліра – запрошує!

Смарагдова ліра – запрошує!

Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.09.2015

Щорічний конкурс «Смарагдова ліра», який бере початок з 2003 року, цілком справедливо вважається у прикордонному відомстві своєрідним «Оскаром». Упродовж 12 років ми дізнавалися про імена лауреатів премії та її дипломантів за кращі твори мистецтва, літератури про вартових кордону. Ліру вручають переможцям напередодні професійного свята охоронців кордону – Дня прикордонника. Свого часу лауреатами «Смарагдової ліри» стали відомий актор Богдан Ступка, популярний співак Андрій Кузьменко (Кузьма), журналіст Костянтин Стогній.

 

В числі  лауреатів конкурсу і могилівчани: журналіст Володимир Теклюк, Заслужений працівник культури України Оксана Городинська, голова міськрайонного літературного об’єднання «Веселка Дністрова» Людмила Катеринич, дитячий вокальний ансамбль «Юний прикордонник», викладач дитячої школи мистецтв Алла Думітраш. Дипломами конкурсу нагороджено журналіста Людмилу Колесник та краєзнавця Любов Мельник.  Ними створено високопрофесійні цикли публікацій та історичних досліджень про прикордонників, телевізійний фільм та радіо-програми, випущено аудіо-диски з піснями на прикордонну тематику, проведено чимало цікавих заходів для охоронців кордону. Участь у конкурсі надала можливість творчим особистостям прикордоння ближче познайомитися з вартовими рубежів та вдало, як бачимо, з ними співпрацювати.
«Смарагдова ліра» спонукає до творчості майстрів різних жанрів. Вона має 9 номінацій:  «Художня література», «Музика», «Образотворче мистецтво», «Журналістика», «Кіно», «Театр», «Хореографія», «Культурно-шефська робота». Учасниками конкурсу можуть бути не лише конкретні особистості, а й цілі творчі колективи!
Отже, запрошуємо усіх творчих особистостей нашого краю спробувати свої сили. За довідками щодо участі у конкурсі «Смарагдова ліра» звертайтесь до відділу персоналу Могилів-Подільського прикордонного загону. Телефон (04337) 6-13-66. Чекаємо на ваші пропозиції!
                                                                                                          Підготувала      Л.Катеринич       

 

 
< ПопередняДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!   Мінімальні оптово-відпускні та роздрібні ціни на окремі види алкогольних напоїв з 01.09.2015 рокуНаступна >