Головне меню

Головна arrow Пріорітетні питання державної політики arrow Головне завдання в період підготовки до зими – забезпечити субсидії та заохотити до енергозбереження державною підтримкою, – Валерій Коровій

Головне завдання в період підготовки до зими – забезпечити субсидії та заохотити до енергозбереження державною підтримкою, – Валерій Коровій

Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.08.2015
oda.jpg Голова облдержадміністрації Валерій Коровій запевнив, що Вінницька область нормально увійде в новий опалювальний сезон. А також наголосив, що акценти роботи влади зміщуються в бік активізації роботи з населенням щодо оформлення субсидій за спрощеною системою та залучення до державних програм на проведення термомодернізації.

«На сьогоднішній день якихось загроз глобального масштабу відносно того, що Вінниччина не буде готова до нового опалювального сезону немає», - сказав голова облдержадміністрації, коментуючи ситуацію з підготовкою до осінньо-зимового періоду.

Разом з тим, Валерій Коровій прогнозує зростання кількості сімей, які звернуться в органи соціального захисту за призначенням субсидій. Пік звернень, вважає голова ОДА, припаде на перші місяці осені.
«Порівняно з минулим роком кількість тих сімей, які отримували субсидію, зросла майже в три рази. Але разом з тим, ми очікуємо, що наплив людей з оформлення субсидій буде у вересні-жовтні», - сказав він.

Валерій Коровій зазначив, в цілому на Вінниччині число тих, хто отримуватиме субсидії на житлово-комунальні послуги, може сягнути 300 тис. сімей.
«Ми розраховуємо, що кількість сімей, які будуть оформляти субсидії, збільшиться до трьохсот тисяч, тобто порівняно з тим, що ми зараз маємо, це додатково порядка 150-170 тис. сімей», - сказав він.

Тому принциповим завданням влади є інформування населення щодо можливості отримати субсидії за спрощеною системою, а також чітка робота механізму з їх призначення.
Разом з тим, очільник області зауважив, що найкраще серед регіонів робота з цих питань організована саме на Вінниччині.

Також Валерій Коровій повідомив про новацію в державній програмі з енергозбереження. Додаткові фінансові переваги на проведення заходів з утеплення своїх осель отримають саме ті вінничани, що вже оформили субсидії.

«Мало хто в це вірив, але почала працювати достатньо ефективна програма уряду, спрямована на придбання населенням котлів, здійснення видатків, пов’язаних з утепленням квартир і так далі. Ті люди, які оформлюють субсидії, отримують преференції в тому що, якщо вони будуть реалізовувати комплексний проект по енергозбереженню, то держава буде їм компенсувати 70% вартості цих заходів», - розповів голова ОДА.

Він наголосив, що держава надає дієвий інструмент, який дозволить зменшити громадянам витрати на споживання енергоносіїв.

 
< ПопередняДецентралізація влади - ключова та пріоритетна складова адміністративної реформи   Мирний процес повинен мати справжній, а не фейковий характер - Президент України та Президент Європейської комісіїНаступна >