Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Законодавча ініціатива Президента: шкільний підручник – кожному школяру

Законодавча ініціатива Президента: шкільний підручник – кожному школяру

Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.06.2015
porosenco.jpgЗаконодавча ініціатива Президента: шкільний підручник – кожному школяру
Президент Петро Порошенко запропонує Верховній Раді вже в бюджеті цього року збільшити видатки на друк підручників, щоб кожен український учень отримав підручники від держави безкоштовно.

Заступник Глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленко під час брифінгу для засобів масової інформації представив останню законодавчу ініціативу Президента. Із державного бюджету на 2015 рік буде виділено додатково 365 млн грн на друк підручників для середніх шкіл.

Ростислав Павленко наголосив на тому, що Президент відносить освіту до стратегічної галузі, а витрати на освіту – не до видатків, а до стратегічних інвестицій. «Президент пропонуватиме Верховній Раді збільшити витрати на друк підручників вже в цьому році, що забезпечить кожного школяра комплектом безкоштовних нових підручників», – сказав Заступник Глави АПУ.

Відповідаючи на питання журналістів, Заступник Глави АПУ повідомив про те, що, за даними Міністерства освіти, найбільш проблем в забезпеченні підручниками мають 4-7 класи, значна кількість підручників є зношеними.

За розрахунком Міністерства науки і освіти України, кожна школа через відповідні управління освіти отримає підручники в повному обсязі, включно із пріоритетним забезпеченням школярів із сільської місцевості.

 

 
< ПопередняМолодь Могилів-Подільського району - проти продажу тютюну та алкоголю неповнолітнім в селах Немія, Серебрія та Грабарівка   Літній відпочинок школярів.Наступна >