Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Відпочинок має бути змістовним!!!

Відпочинок має бути змістовним!!!

Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.06.2015
18.06.15.jpgКраса природи, тепла погода, чисте й свіже повітря, збагачена вітамінами їжа — усе це якнайкраще впливає на дитячий організм. Тому саме влітку максимум зусиль працівники Могилів-Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  спрямовують на оздоровчу роботу з дітьми, яка, безперечно,  здійснюється спільно з службою у справах дітей Могилів-Подільської районної державної адміністрації, Могилів-Подільським міськрайонним центром зайнятості.

Цьогоріч Центром СССДМ спільно з колегами профілактично-просвітницькою та профорієнтаційною  роботою в рамках Мобільного консультативного пункту соціальної роботи охоплено 19 пришкільних таборів з денним перебуванням учнів.
 «Основним напрямком роботи під час оздоровчої кампанії  є комплексний підхід, орієнтований на сьогодення, спрямований на формування політики здоров’я як необхідної частини діяльності з виховання ціннісних орієнтирів молоді» - наголосила   Світлана  Антонюк, директор Центру СССДМ під час роботи в пришкільних таборах.
Цікавим та пізнавальним для дітей став профілактичний брейн-ринг «Твоє здоров’я», під час якого разом із провідним спеціалістом-юрисконсультом Ольгою Данильчук діти дізнались яку роль відіграє здоров’я в житті людини, які  є перешкоди для його збереження в сучасному світі і як їх подолати, тощо. Людмила Дишкант, начальник відділу соціальної роботи проводила бесіди з дітьми, що стоять на внутрішкільному обліку «Твоя поведінка – твій шлях до успіху», з метою профілактики девіантної поведінки та правопорушень в молодіжному середовищі.
Світлана Ротар, фахівець із питань профорієнтації,  міськрайонного ценру зайнятості із    використанням  «Мобільного  центру професійної орієнтації”  знайомила дітей із сучасними професіями та особливостями попиту ринку праці сьогодні.
 Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Тетяна Корольова під час роботи в таборах акцентувала увагу на пріоритетних напрямках захисту прав та інтересів дітей.
Провідний спеціаліст-юрисконсульт
Могилів-Подільського РЦСССДМ
Ольга Данильчук

 

 
< ПопередняЛітній відпочинок школярів.   Один з пріорітетних напрямків роботи райдержадміністрації - робота з дітьми та молоддюНаступна >