Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Перемога команди юнаків з району у чемпіонаті обласної дитячої ліги з пляжного волейболу

Перемога команди юнаків з району у чемпіонаті обласної дитячої ліги з пляжного волейболу

Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.06.2015
24.06.15.jpgНещодавно дві команди юнаків з району взяли участь у чемпіонаті обласної дитячої ліги з пляжного волейболу, який відбувся в м.Козятин.

Всього в змаганнях прийняла участь 21 команда. Волею жеребу вже в першому турі нашим командам довелося зустрітися між собою і одна команда відсіювалася. А надалі наша перша команда, в складі якої виступали вендичанські юнаки Дмитро Фельчин та Іван Кондрук, впевнено обіргувала на своєму шляху суперників. Спочатку обіграли команду Бершаді. Надалі команду другу з м.Бар. Потім команду Вінницького району. У півфіналі зустрілися із третьою командою м.Бар, яку впевнено перемогли. А у фіналі на нас чекала перша команда Барського району. В напруженій боротьбі перемогу вдалося здобути першій команді Могилів-Подільського району. З чим ми їх і вітаємо. Представляв команду тренер Анатолій Ксенчук. Готували спортсменів до змагань тренери Петро Рафальський та Оксана Войтович.
До речі, Дмитро Фельчин в цьому році у складі збірної області став чемпіоном Дитячої ліги України з волейболу серед юнаків 2002р.н.

 

 
< ПопередняВ районі проживає 40 сімей, в яких під опікою перебуває 56 дітей   «Світ очима дітей»Наступна >