Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow В школах району сьогодні пролунав останній дзвоник

В школах району сьогодні пролунав останній дзвоник

Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.05.2015
zvonuk.jpg29 травня 2015 року на шкільних подвір’ях Могилів – Подільського району для 2249 учнів пролунав останній дзвінок. Традиційно він сповіщає про закінчення занять у школі та початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул.

Почесними гостями урочистих лінійок стали батьки, представники громадськості, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутати різних рівнів, ветерани  війни та праці, визначні люди краю, почесні гості та учасники АТО.
Для 95  випускників, учнів 11 класу, це свято радісне і сумне, бо для них востаннє продзвенів шкільний дзвінок. Випускники з радістю і хвилюванням отримували атестати зрілості, щиро дякували вчителям, батькам і обіцяли бути гідними громадянами своєї Батьківщини.
Підсумувати остаточно успішність ми можемо лише у початковій школі та старшій школі.  Випускники  9 класів, а це 248 учнів,  вже зараз посилено готуються до державної підсумкової атестації.
За результатами 2014 – 2015 навчального року Майборода Тетяна, випускниця  Хоньковецької СЗШ І-ІІІ ступенів нагороджена золотою медаллю за високі досягнення у навчанні. Срібну медаль за досягнення у навчанні отримали 6 випускників: Тумак Дарій (Слободо – Шлишковецький НВК), Мардигіза Юлія (Юрковецька СЗШ І-ІІІ ступенів), Коваль Тетяна (Озаринецька СЗШ І-ІІІ ступенів), Мельник Олександр, Кізян Анастасія, Чорна Наталія (Вендичанська СЗШ І-ІІІ ступенів, гімназія).
Керівники шкіл району привітали випускників, їх батьків та вчителів з урочистою подією і побажали всім міцного здоров’я, успіху та добробуту.
 

 

 
< ПопередняМіжнародний день захисту дітей!   Представники ОДПІ взяли участь у проведенні свята «Останнього дзвоника» у школах міста та районуНаступна >