Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Представники ОДПІ взяли участь у проведенні свята «Останнього дзвоника» у школах міста та району

Представники ОДПІ взяли участь у проведенні свята «Останнього дзвоника» у школах міста та району

Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.06.2015
31.5.15.jpgВ.о начальника Могилів-Подільської ОДПІ Елла Луцкевич завітала до вихованців Серебрійської школи інтернату з грамотами та призами для найактивніших учасників конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни - у мріях дитини».

Можливо, не всі роботи посіли призові місця, однак всі учасники конкурсу прагнули розкрити через творчість своє бачення щасливого майбутнього нашої країни.
Учні Озаринецької середньої школи Могилів-Подільського району, переможці районного конкурсу «ЗАКОН-СУСПІЛЬСТВО-ПІДЛІТОК», як найкращі знавці історії України та її податкового законодавства, одержали цього святкового дня від Могилів-Подільської ОДПІ нагороди - запам’ятовуючі пристрої (флешки на 8 ГБ).
Дорога юнь! Вітаємо Вас із закінченням навчального року та бажаємо гарного відпочинку! Набирайтеся сил, щоб наступного навчального року вражати нас цікавими конкурсними роботами та знаннями із законодавства України!

Могилів-Подільська ОДПІ
 
 
< ПопередняВ школах району сьогодні пролунав останній дзвоник   Діти – найдорожчий скарб країниНаступна >