Головне меню

Головна arrow Громадянське суспільство arrow консультації з громадськістю arrow Проект розпорядження

Проект розпорядження

Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.04.2015

Про затвердження плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції, які проживають на території Могилів – Подільського району.

 

Відповідно до статі 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України № 150/2015 від 18 березня 2015 року «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», розпорядження Кабінету Міністрів України №359-р від 31 березня 2015 року «Про затвердження плану заходів щодо медичної, психологічної реабілітації та адаптації учасників антитерористичної операції», розпорядження голови обласної державної адміністрації № 163 від 19 березня 2015 року «Про соціальний супровід, організацію реабілітації, надання пільг учасникам антитерористичної операції, у тому числі демобілізованим» з метою забезпечення вирішення нагальних питань соціального захисту і реабілітації учасників антитерористичної операції:

1. Затвердити План заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції, які проживають на території Могилів – Подільського району, згідно з додатком.
2. Комунальній установі «Могилів – Подільський районний медичний центр первинної медико – санітарної допомоги» (Манжурова О.В.), районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( Антонюк С.І.), відділу інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю апарату районної державної адміністрації (Тарасюк С.І.), відділу освіти Могилів – Подільської районної державної адміністрації (Мельник Ю.І.) забезпечити надання інформації про виконання плану заходів управлінню соціального захисту населення Могилів – Подільської районної державної адміністрації до 1 числа щомісячно.
         3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Кучерука О.Г.

Голова районної
державної адміністрації                    О.І. Китасюк

Додаток
до розпорядження голови районної державної адміністрації
від 20.05. 2015 р.№ 126
ПЛАН ЗАХОДІВ
щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції, які проживають на території Могилів-Подільського району.
1. Забезпечення проведення обов'язкового медичного огляду військовослужбовців, звільнених у запас (демобілізованих), які були призвані на військову службу під час мобілізації, направлення демобілізованих військовослужбовців, у яких виявлені порушення у стані здоров'я, на стаціонарне обстеження у заклади охорони здоров'я.
КУ «Могилів-Подільський РМЦПМСД»
Постійно
2. Організація медичного супроводження демобілізованих військовослужбовців шляхом проведення періодичних медичних оглядів, надання всебічної допомоги таким категоріям осіб у проходженні медико-соціальних експертних комісій.
КУ «Могилів-Подільський РМЦПМСД»
Постійно
3. Забезпечення організації санаторно-курортного оздоровлення учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції.
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації,
КУ «Могилів-Подільський РМЦПМСД2

4. Проведення круглих столів за участю керівників медичних установ, представників військового комісаріату та управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.
КУ «Могилів-Подільський РМЦПМСД»
Постійно
5. Налагодження тісної співпраці з місцевими органами влади в плані забезпечення своєчасної явки демобілізованих в заклади охорони здоров'я.
КУ «Могилів-Подільський РМЦПМСД»
Постійно
6. Дотримання виконання Дорожньої карти надання медичної допомоги, відновного лікування та реабілітаційних заходів для учасників антитерористичної операції, в тому числі демобілізованих у лікувальних закладах згідно наказу Департаменту охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації від 02.04.2015 р. №387.
КУ «Могилів-Подільський РМЦПМСД»
Постійно
7. Залучення органів місцевого самоврядування,  представників бізнесу щодо надання  коштів для зміцнення матеріально – технічної бази закладів охорони здоров'я, амбулаторного лікування учасників бойових дій згідно Постанови КМУ від 17.08.1998 р. № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань».
КУ «Могилів-Подільський РМЦПМСД»
Постійно
8. Розроблення та розповсюдження серед демобілізованих громадян пам'ятки щодо їх соціального захисту та вирішення їх проблемних питань.
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації
Травень 2015р.
9. Запровадження роботи телефонних "гарячих ліній" для надання консультативної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей.
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації
Травень 2015р
10. Організація надання пільг учасникам бойових дій з числа учасників антитерористичної операції, передбачених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
      Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

11. Забезпечення супроводження з вирішення соціальних питань учасників антитерористичної операції, які перебувають на лікуванні в закладах охорони здоров'я та соціального супроводу сімей осіб зазначеної категорії за місцем проживання.
Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Постійно

12. Здійснення оцінки потреб сімей учасників антитерористичної операції з метою вивчення їх потреб та визначення видів соціальної допомоги, яких вони потребують.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Постійно
13. Забезпечення вивчення матеріально – побутових умов проживання дітей, учасників антитерористичної операції з метою визначення їх потреб, в.ч. здійснення психолого -   педагогічного супроводження.
Відділ освіти Могилів-Подільської райдержадміністрації
Постійно
14.Забезпечення безперешкодного надання освітніх послуг дітям дошкільного та шкільного віку     демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції.
Відділ освіти Могилів-Подільської райдержадміністрації
Постійно

15. Оздоровлення та охоплення відпочинком у пришкільних таборах  дітей учасників бойових дій, у тому числі демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції.
Відділ освіти Могилів-Подільської райдержадміністрації
В дні шкільних канікул.
16. Забезпечення висвітлення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації  інформації про використання коштів державного бюджету, що спрямовуються на реабілітацію, лікування та адаптацію учасників антитерористичної операції.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Постійно


Керівник апарату
районної державної адміністрації                                                                М.С. Косенко

 
< ПопередняПРЕКТ Розпорядження   Звіт голови Могилів-Подільської районної державної адміністрації на сесії районної ради по здійсненню райдержадміністрацією делегованих їй районною радою повноваженьНаступна >