Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow ХV ювілейний фестиваль «Повір у себе»

ХV ювілейний фестиваль «Повір у себе»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.05.2015
19.5.15.jpgХV ювілейний фестиваль творчості  і талантів дітей та юнацтво з особливими потребами «Повір у себе» пройшов  у Могилів-Подільському районі 19 травня 2015 року.

На виставку «Диво власними руками» представили роботи 25 кращих майстрів з усіх куточків нашого району. Виставка вразила усіх присутніх різнобарв’ям  жанрів та технік  мистецтва.
 Привітати учасників заходу завітали: Олексій Кучерук - заступник голови Могилів-Подільської районної державної адміністрації, Тетяна Корольова, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, Юрій Яцук, завідувач сектору у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації, Марія Гоцуляк, директор Могилів-Подільського районного музею етнографії та народного мистецтва  ім.М.Руденко, Лариса Мазур, методист РМК, Світлана Ротар, головний спеціаліст Могилів-Подільського міськрайонного центру зайнятості,  Антоніна Будяк, голова Могилів-Подільської районної організації ТОВ Червоний Хрест,.
Звертаючись до учасників та гостей Фестивалю Світлана Антонюк, директор Могилів-Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї,дітей та молоді наголосила, що Фестиваль  завжди був і є оазою радості, затишку і віри, віри в себе, у своє майбутнє, він є доказом того, що кожна людина талановита та побажала усім мирного неба, відчуття турботи і захищеності та впевненості у завтрашньому дні.
Атмосфера на фестивалі була дуже тепла і доброзичлива завдяки аматорам дитячого садочку №5 м.Могилів-Подільський. Діти з радістю бавились із мультиплікаційними  героями  Машою  та Ведмедем і Білосніжкою  з гномами.
Приємні хвилини насолоди музикою дарували учні Немійської ЗОШ І-ІІ ступенів, музичний керівник Сергій Віннічук – Яковенко Валерія, Матюшин Денис, Карвецька Яна; Мігальчинська Каріна та Наставний Дмитро, танцювальна студія «Данс ефект» керівник Юлія Марківська; танцювальний колектив «Дністрове гроно», керівник Алла Лутчак.
Усі учасники Фестивалю отримали грамоти та цінні призи.   
Організатори заходи висловлюють щиру подяку спонсорам: Могилів-Подільській  районній організації ТОВ Червоний Хрест, Могилів-Подільському міськрайонному центру зайнятості, працівникам дитячого садка №5 м.Могилів-Подільський, адміністрації дитячого кафе «Золоте курча», які люб’язно погодились пригостити учасників та гостей Фестивалю святковим обідом.

 

 
< ПопередняОздоровлення 2015.   Старти надійНаступна >