Головне меню

Головна arrow Очищення влади arrow Повідомлення про початок проведення перевірок згідно із Законом України «Про очищення влади»

Повідомлення про початок проведення перевірок згідно із Законом України «Про очищення влади»

Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.05.2015

Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

 

Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».
На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» Могилів –Подільська районна державна адміністрація інформує про те, що розпочато перевірку стосовно:

№ з/п

П.І.Б. особи,
щодо якої здійснюється перевірка

Посада

Дата початку перевірки

1

Бачинська Тетяна Олександрівна

Заява

Декларація

Головний спеціаліст відділу призначення грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Могилів – Подільської районної державної адміністрації;

 

18.05.2015

  ДОВІДКА

про результати перевірки, передбаченої

Законом України “Про очищення влади”

 

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, управлінням соціального захисту населення Могилів-Подільської районної державної адміністрації проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо Бачинської Тетяни Олександрівни, 06 грудня 1980 року народження, уродженки м.Могилів-Подільський Вінницької області, Україна, паспорт серія АВ №480591, виданий Могилів-Подільським МРВ УМВС України у Вінницькій області від 08 січня 2003 року, ідентифікаційний номер 2956004568, яка зареєстрована та проживає за адресою 24000, Вінницька область, м. Могилів-Подільський, вул. 8 Березня, буд.2, кв.29,  та працює в управлінні соціального захисту населення Могилів – Подільської районної державної адміністрації на посаді головного спеціаліста відділу з призначення грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Могилів – Подільської районної державної адміністрації

         Для проведення перевірки подавалися копії заяви особи про проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”, декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014рік, а також інших документів.

Запити про надання відомостей щодо Бачинської Тетяни Олександрівни надсилалися до Міністерства юстиції  України, Могилів – Подільської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області.

      За результатами розгляду запитів Міністерство юстиції  України, Могилів – Подільська об’єднана Державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Вінницькій області повідомили:

 1. За вказаними параметрами пошуку в Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади» - інформація відсутня.

 2. У декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік вказано достовірні відомості  щодо наявності майна (майнових прав), набутого (набутих) за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 Закону України «Про очищення влади», які відповідають наявній податковій інформації про майно (майнові права).

3. Вартість майна (майнових прав), вказаного (вказаних) у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, набутого (набутих) за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 Закону України «Про очищення влади», відповідає наявній податковій інформації про доходи, одержані із законних джерел.

 

    За результатами  проведеної перевірки встановлено, що до Бачинської Тетяни Олександрівни заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» - не застосовуються.

 

 

 

_____________________________________

Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації __________

(підпис) С.П.Гаврилюк

   (ініціали та прізвище)

 

 
< ПопередняПовідомлення про початок проведення перевірок згідно із Законом України «Про очищення влади»   Повідомлення про початок проведення перевірок згідно із Законом України «Про очищення влади»Наступна >