Головне меню

Головна arrow Пріорітетні питання державної політики arrow Валерій Коровій : Влада має вчасно реагувати на виклики часу - працювати на розвиток області, в тому числі, забезпечуючи потреби 545 тисяч пенсіонерів

Валерій Коровій : Влада має вчасно реагувати на виклики часу - працювати на розвиток області, в тому числі, забезпечуючи потреби 545 тисяч пенсіонерів

Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.04.2015

18.4.15oda.jpgНа цьому наголосив голова облдержадміністрації, вітаючи учасників Всеукраїнського семінару-наради щодо підсумків роботи органів Пенсійного фонду Україні у І кварталі 2015 року.

 

Він також зауважив : «Вінницька область має дуже багато позитивних напрацювань , зокрема,- учасники Всеукраїнської наради матимуть змогу ознайомитись із системою надання адміністративних послуг, роботою прозорих офісів міста Вінниці».

Учасників наради також вітали голова обласної Ради Сергій Свитко та заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

В роботі наради щодо законодавчих та організаційних засад реформування пенсійної системи взяли участь Міністр соціальної політики України Павло Розенко, Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, Голова Громадської Ради при Пенсійному фонді України Галина Третьякова, начальники головних управлінь Пенсійного фонду України.

«Єдиним шляхом підвищити пенсії і соціальні стандарти є проведення реформ у системі пенсійного забезпечення та страхування»,- заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко.

Він також зазначив, що нинішній стан економіки України і війна на Сході не дають можливості адекватно реагувати на потреби людей: «Ми не маємо фізичної можливості підвищувати пенсію та соціальні виплати, бо 90 мільярдів вкладаємо в обороноздатність країни. Це рекордні кошти», - підкреслив високопосадовець.- З іншої сторони, ми не можемо опускати руки. І єдиний шлях – проведення реформ. Реформа пенсійного забезпечення і страхування – це завдання номер один для Пенсійного фонду», - наголосив Міністр.

Павло Розенко висловив сподівання, що найближчим часом, Верховна Рада України ухвалить законопроект щодо змін у пенсійному забезпеченні: „Накопичувальна пенсійна система стане не віртуальною ідеєю, а реальністю. Впевнений, що саме зараз час для цього”.

Голова правління Пенсійного фонду України у своєму виступі навів такі цифри: «У перщому кварталі 2015 року Пенсійний фонд України забезпечив у повному обсязі фінансування на виплату пенсій 12,1 мільйонам пенсіонерів у розмірі 62,8 млрд грн. Протягом першого кварталу призначено пенсії 113 тисячам громадян»,- повідомив він.

Олексій Зарудний також розповів про план впровадження нової системи обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій та перехід на електронний документообіг.

Учасники наради-семінару також обговорили питання взаємодії органів Пенсійного фонду України з інститутами громадянського суспільства, заслухали виступи колег щодо організації роботи управлінь пенсійного фонду Херсонської, Чернівецької, Закарпатської та Вінницької областей.

 

 
< ПопередняМедична галузь потребує негайних реформ – Президент   Україна та ЄС мають ефективно координувати дії, щоб всі сторони виконували Мінські домовленості — ПрезидентНаступна >