Головне меню

Головна arrow Соціальні послуги для наслення arrow Соціальні послуги для наслення arrow Про надання пільг населенню району на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу.

Про надання пільг населенню району на придбання твердого палива та скрапленого балонного газу.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.04.2015

soczahyst1.jpgЗгідно з чинним законодавством України за рахунок субвенції з державного бюджету виплата пільг на придбання скрапленою газу проводиться ветеранам війни, (інвалідам війни, учасникам війни, учасникам бойових дій, сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни) та багатодітним сім’ям.

 

Іншим пільговим категоріям населення (сільським педагогам, бібліотекарям, працівникам культури та медикам на пенсії, чорнобильцям І-ІІ категорії, ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ та їх вдовам, пенсіонерам міліції та кримінально-виконавчої системи)  пільги  надаються тільки на придбання твердого палива. Відповідно до розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації від 04.03.2015 року № 133 «Про затвердження натуральних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом, згідно з якими у 2015 році населенню надаються пільги і житлові субсидії готівкою для відшкодування витрат на їх придбання за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» на 2015 рік затверджено  граничний показник вартості  твердого палива в розмірі  1261,60 гривень за одну тонну та 161,86 гривень за один балон  скрапленого газу на домогосподарство на рік.
    Відповідно до розпорядження голови Могилів-Подільської районної державної адміністрації від14.02.2015 року № 36 «Про надання пільг населенню на придбання твердого палива» пільги надаються в натуральному вигляді або в готівковій формі за бажанням  пільговика. Для отримання твердого палива у натуральному вигляді пільговик має звернутися до виконавчого комітету сільської (селищної) ради та отримати талон для придбання твердого палива. Щоб отримати пільгу для придбання твердого палива в грошовому еквіваленті, особа звертається до виконавчого комітету з відповідною заявою.
Пільга на придбання скрапленого газу надається в грошовому еквіваленті без особистого звернення  згідно списків, поданих виконавчим комітетом сільської (селищної) ради відповідно до розпорядження голови Могилів-Подільської районної державної адміністрації від14.02.2015 року № 37 «Про надання пільг населенню на придбання скрапленого газу у грошовому еквіваленті». Виплата планується на травень місяць 2015 року.    Кошти перераховуються на особові рахунки одержувачів, відкриті в банківських установах або через державні підприємства зв’язку один раз на рік.
За додатковою інформацію звертатися до управління соціального захисту населення Могилів-Подільської райдержадміністрації або за телефоном 6-63-43.


Головний спеціаліст управління
соціального захисту населення
 районної державної адміністрації                                                        Куцулаба О.А 

                

 
< ПопередняШЛЯХ ДЕМОБІЛІЗОВАНОГО УЧАСНИКА АТО   До уваги громадян – споживачів житлово-комунальних послугНаступна >