Головне меню

Головна arrow Інвестиційні пропозиції arrow Анкети інвестиційних пропозицій arrow Інформація про вільні земельні ділянки, які пропонується надати в оренду або виставити для продажу на аукціоні

Інформація про вільні земельні ділянки, які пропонується надати в оренду або виставити для продажу на аукціоні

Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.04.2015
 Інформація 
про вільні земельні ділянки, які пропонується надати в оренду
або виставити для продажу на аукціоні
 Бронницька сільська рада
1. Місце розташування, розміри.
На території Бронницької сільської ради - одна земельна ділянка площею 0,2000 га несільськогосподарського призначення яку можливо продати (надати в оренду), яка розташована за адресою: Вінницька обл., Могилів-Подільський район,с Бронниця.
2. Короткий економіко-географічний опис ділянки.
1.Вільна земельна ділянка розміщена на лівому узбіччі автомобільної дороги Могилів-Подільський-Ямпіль при в’їзді в село Бронниця. Ландшафт території ділянки рівнинний. Земельна ділянка не придатна для сільськогосподарського використання, корисними копалинами не забезпечена.
Відстань від найближчої залізничної станції до ділянки складає 12 км.
В районі місцезнаходження земельної ділянки пролягають лінії електропередач потужністю 10000 та 380 ВАТ, до трансформаторної підстанції відстань 500 м.
Природнім газом ділянка не забезпечена, але розпочато будівництво газопроводу, який буде пролягати на відстані 100 м від ділянки. Водопостачання відсутнє. При необхідності розміри земельної ділянки можливо збільшити. Так як ділянка знаходиться в межах села Бронниця, можливий людський ресурс. Постійне населення становить біля 1253 чоловік, площа населеного пункту - 232,4 га.


Яришівська сільська рада
1. Місце розташування, розміри земельної ділянки.
На території Яришівської сільської ради є одна земельна ділянка державної власності (землі запасу) площею 0,12 га, яку можливо продати (надати в оренду), розташована за адресою: Вінницька обл., Могилів-Подільський район, с Яришів.
2. Короткий економіко-географічний опис ділянки.
1. Вільна земельна ділянка площею 0,12 га розміщена на лівому узбіччі автомобільної дороги Могилів-Подільський – Муровані - Курилівці – Дунаєвці, біля вказівного знаку с. Козлів та зупинки с. Хоньківці. Ландшафт території ділянки рівнинний. Земельна ділянка не придатна для сільськогосподарського використання, корисними копалинами не забезпечена.
Відстань від найближчої залізничної станції до ділянки складає 20 км., від районного центру м. Могилів-Подільський 25 км.
В районі місцезнаходження земельної ділянки пролягають лінії електропередач потужністю 10000 та 380 ВАТ.
Ділянка має наступну систему комунікаційних мереж: електропостачання - лінія електропередач на відстані 50 м. Водопостачання, теплопостачання та каналізація відсутні. Земельна ділянка примикає до асфальтного автомобільного шляху – 3 м. Ділянка є найбільш придатною для комерційного використання. При необхідності розміри земельної ділянки можливо збільшити.

Сказинецька сільська рада.
1. Місце розташування, розміри земельної ділянки. 
На території Сказинецької сільської ради є інвестиційно - приваблива земельна ділянка із земель державної власності (землі запасу несільськогосподарського призначення), межує з землями Райавтодору, яку можливо продати (надати в оренду), розташована за адресою: Вінницька обл., Могилів-Подільський район, с. Сказинці, орієнтовною площею 0,2000 га.
Територія Сказинецької сільської ради знаходиться в південно – західній частині Могилів-Подільського району на відстані 9 км від районного центру м. Могилів-Подільський. Постійне населення сільської ради становить 916 чоловік, площа 474,10 га. Клімат помірно - континентальний - середня річна температура – 6,9 град., січня – 5,9 град., липня – 19,0 град.
В с. Сказинці добре розвинута система культурно-побутового обслуговування, є середня школа, бібліотека, сільський Будинок культури, фельдшерський пункт,поштове відділення.
Торгова мережа представлена магазинами продовольчих та непродовольчих товарів.
2. Короткий економіко-географічний опис ділянки.
Земельна ділянка знаходиться в середній зоні по шляху автодороги Могилів-Подільський – Немирів – Вінниця, (з правої сторони) на незначній відстані від населеного пункту с. Сказинці, що забезпечує зручне транспортне сполучення з іншими районами та         м. Могилів-Подільський, відстань до центру населеного пункту – 1 км, до Могилів-Подільського автовокзалу – 10 км, до ж/д сполучення – 13 км, до аеропорту – 110,0 км             (м. Вінниця).
Зона розташування ділянки є найбільш придатною для використання в комерційній діяльності.
Ділянка має наступну систему комунікаційних мереж: електропостачання на відстані  150 м; водопостачання, теплопостачання та каналізація відсутні. Земельна ділянка примикає до асфальтного автомобільного шляху на відстані 3 м.
Рекреаційні території, оздоровчі і культурно-історичні та об’єкти природно-заповідного фонду поблизу ділянки відсутні.
Аналіз найкращого та найбільш ефективного використання земельної ділянки дозволяє визначити найбільш прибуткове та конкурентоспроможне використання об’єкту.
 
 
< ПопередняПЕРЕЛІК земельних ділянок сільськогосподарського призначення та водного фонду за межами населених пунктів, продаж права оренди на які пропонується здійснити на конкурентних засадах у формі аукціону   Туристичні об’єкти Могилів - Подільщини, які варто відвідатиНаступна >