Головне меню

Головна arrow Інформація для переселенців arrow До відома переселенців з інвалідністю

До відома переселенців з інвалідністю

Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.03.2015
soczahyst1.jpg
Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє, що інваліди, яким була призначена пенсія з інвалідності та соціальна допомога на тимчасово окупованій території до 07.11.2014 року занесені до електронної бази даних Пенсійного Фонду України та Централізованого банку даних з проблем інвалідності тому вони не потребують повторного проходження МСЕК. 
 
 Це стосується і громадян, які втратили медичні документи під час евакуації. Громадянам, які оглядались на окупованій території після зазначеної дати, необхідно повторно пройти огляд на підконтрольній Україні території. Відповідне доручення щодо безоплатного обстеження та спрощення процедури огляду у МСЕК направлено МОЗ України керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій. 
 
 
< ПопередняДо уваги громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення АТО   Переселенцям з Криму та Донбасу виплатять лікарняніНаступна >