Головне меню

Головна arrow Допомога заради миру arrow Сильні духом

Сильні духом

Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.03.2015
9.3.15.jpgНещодавно у селі Мервинці зустрічали військовослужбовця Борбуляка Івана Васильовича, який ніс службу в Дебальцеве, а нині прибув із зони АТО у відпустку.

З гордістю і радістю чекали на нього батьки Ольга Никифорівна з Василем Григоровичем, дружина Людмила Миколаївна, улюблені донечка Маринка та син Максим. З щирими вітаннями зятя зустрічала Валентина Павлівна Білявська, друзі, родина, односельчани.
Ця гарна звістка миттю облетіла все село. Щоб  гідно зустріти героя  односельця усією громадою зібралися біля школи.

Самим зворушливим було те, що вийшовши з машини, в якій їхав з другом, Іван насамперед підійшов і поцілував прапор. Назустріч побігла донечка, яка весь цей час - сім місяців чекала на нього. В цей час школярі вітали: «СЛАВА ГЕРОЯМ», «СЛАВА УКРАЇНІ», «СЛАВА ГЕРОЮ», жінки не стримували сліз радості, чоловіки тиснули руку. За українською традицією, з хлібом-сіллю вітав Івана Васильовича і сільський голова Дідур П.В., який від усієї громади  дякував військовому за відвагу та самовідданість Батьківщині.

Під час свого виступу Павло Миколайович зазначив: " Маленька Мервинецька громада підтримує сім’ї односельчан, чиї сини та чоловіки служать в зоні АТО. Разом  молимося за Україну та кожного, хто захищає суверенітет нашої держави, щоб повернулися додому до роду...."

 

 
< ПопередняБлагодійний проект"Люди допомагають людям"   Виховуємо патріотівНаступна >