Головне меню

Головна arrow Допомога заради миру arrow В зону АТО відбула чергова група міліціонерів Могилів-Подільського міськвідділу.

В зону АТО відбула чергова група міліціонерів Могилів-Подільського міськвідділу.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.03.2015
14.3.15.jpg
Із добрими настановами, міцними обіймами 14 березня проводжали Могилів-Подільські правоохоронці у зону АТО своїх колег: Костецького Віталія, Маланчука Назарія, Пєтіна Олександра, Тернавського Олександра та Швеця Олега.

Прибувши о шостій годині у відділок із бадьорим настроєм, екіпіровані по формі, хлопці пройшли інструктаж у начальника  підрозділу  Юрія Олександровича Дубецького щодо неухильного виконання службових обов`язків, дотримання дисципліни, законності та правил безпеки, а потім,   склавши дорожні валізи у автобус, дякували своїм товаришами, які обмінювалися з ними добрими словами, жартами, підтримуючи бойовий дух своїх друзів, що відправляються на варту правопорядку у далеку путь.


Щасливої дороги, благополучного повернення додому живими та здоровими своїм героям бажали також їх рідні та близькі, стримуючи на очах сльози розставання.


Коли автобус із правоохоронцями вирушив у дорогу, кожний із проводжаючих тихенько промовив:


З Богом хлопці ! Щасливої дороги! Ми чекаємо вас!

Це вже восьма група з числа працівників міськвідділу міліції, яка направлена для виконання службових обов`язків в зону АТО.


Незабаром, дотримуючись наших українських традицій, ми обов»язково зустрінемо їх, - своїх дорогих героїв на нашій рідні подільській землі з хлібом-сіллю. Шану та вдячність висловимо короваєм. І будуть сповнювати радістю, зігрівати серця наших правоохоронців довгоочікувані обійми, вітальні слова, поцілунки і щасливі посмішки колег, дружин, діточок та батьків.Начальник Могилів-Подільського МВ УМВС  Дубецький Ю.О
 
 
< ПопередняУкраїна неухильно дотримується Мінських домовленостей — Президент   Подяка за службу, за честь і гідність та вірність БатьківщиніНаступна >