Головне меню

Головна arrow Відзначення 200 річчя Т.Г.Шевченка arrow Вшановуємо Кобзаря

Вшановуємо Кобзаря

Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.03.2015
07.3.15.jpgЗ нагоди  201-ї  річниці від  дня народження Т.Шевченка, з метою вшанування його творчої спадщини, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу,  методичний кабінет відділу освіти 03 березня організував та провів  районний конкурс читців поезії Т.Г. Шевченка, в якому брали  участь учні загальноосвітніх шкіл району.  Конкурс став продовженням вчительсько-учнівської районної конференції, присвяченої 200-річчю від дня народження Т.Шевченка з теми «Він був сином кріпака, і став володарем в царстві духа…» .

Урочисте дійство проходило на базі Бронницької СЗШ І-ІІ ст. Школа гостинно відкрила двері в святково прибрану залу з елементами українського дизайну, портретом Т.Шевченка та виставкою його творів. Яскравим доповненням до конкурсу були його ведучі, учні  Бронницької СЗШ І-ІІ ст. ведучі: Кірик Сергій  та Бурлак Лілія,  учні  9 та 8 класів.
Відкрила  конкурс Сушак Н.В., завідувач  РМК, яка запевнила присутніх, що велична постать Т.Шевченка є прикладом для життя кожного, а його творчість – це гімн нашій державі  та українському народу, бо «..Він був сином мужика і став володарем у царстві духа. Він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі і вільні шляхи професорам і книжним ученим».
Всі учасники конкурсу відзначились  високим рівнем підготовки та розумінням актуальності  даного конкурсу.
       Учні шкіл в процесі декламування продемонстрували вміння виразно, в правильному темпі, зберігаючи авторський задум, вдало  відтворити відповідне  емоційне забарвлення  віршів поета .
Призерами конкурсу стали  Шаповалова Наталя, учениця 10 класу Яришівської СЗШ І-ІІІ ст. - І місце, на друге місце  перемоги завоювали Гардецький Володимир, учень 10 класу Сугаківської СЗШ І-ІІІ ст. та Чорна Наталія, учениця 10 класу Вендичанської СЗШ І-ІІІ ст., гімназії, третє  місце розділили між собою  Кучер Ольга, учениця 5 класу Бронницької СЗШ І-ІІ ст.,  Слободянюк Анжеліка, учениця 9 класу Сказинецької СЗШ І-ІІ ст. та Ситнікова Єлена, учениця 8 класу Ярузької СЗШ І-ІІІ ст.
Акордними нотами конкурсу були дитячі  виступи бандуристів та вокалістів українських пісень.
По закінченню конкурсу слово-подяки учням та їх вчителям прозвучало з вуст Девди В.Т., директора Бронницької СЗШ І-ІІ ст., який довів, що пам’ять про українського пророка житиме завжди в серцях українців - «…І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син і буде мати, і будуть люди на землі».            

Н.Сушак,  завідувач РМК

07.3.15.jpg

фото

 

 
2014-й рік - Рік Тараса Шевченка в Україні. Крилаті вислови й афоризми з поезій Великого КобзаряНаступна >