Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Відкритий турнір Могилів-Подільського району з волейболу серед чоловічих команд

Відкритий турнір Могилів-Подільського району з волейболу серед чоловічих команд

Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.02.2015
21.2.15.jpgНаприкінці минулого тижня могилівчани мали можливість спостерігати за іграми з волейболу. В районному центрі відбувався відкритий турнір Могилів-Подільського району з волейболу серед чоловічих команд. На запрошення прибули команди Ямполя, Бару, Мурованих Куриловець, Каларашовки (Республіка Молдова), селища Вендичан та збірна команда Могилів-Подільського району.

Жеребкуванням групи були розподілені на дві групи. Результати ігор в групах:
1 група: Каларашовка – Вендичани (1:2), Ямпіль – Вендичани (2:0), Ямпіль – Каларашовка (2:1).
2 група: Бар – Муровані Курилівці (2:0), збірна Могилів-Подільського району – Муровані Курилівці (2:0), збірна Могилів-Подільського району – Бар (2:0).
Отже в матчі за 3-4 місце зустрілися команди Вендичани та Бар. В напруженій боротьбі, перемігши у двох партіях, виграла команда смт Вендичани, яка і зайняла 3 місце. В складі команди виступали Євгеній Козак, Владислав Вишковський, Владислав Гуджол, Денис Коваль, Олександр Котик, Максим Невмержицький, Юрій Кивнюк.
У фіналі зустрілися переможці груп команда м.Ямпіль та збірна Могилів-Подільського району.

В цьому матчі перемогу святкувала перемогу збірна команда Могилів-Подільського району, яка і зайняла 1 місце в цих змаганнях. В складі команди виступали Юрій Муранов, Павло Панасюк, Анатолій Ксенчук, Олександр Чорнобай, Олег Ковальов, Йосип Щербаков, Микола Остафієв, Владислав Колеснік, Володимир Доля, Андрій Боровський, Ігор Михайлюк, Олег Панасюк.
2 місце дісталося команді Ямполя, в складі якої виступали С.Глаткий, І.Савєєльєв, Ю.Махновецький, О.Рузяк, С.Кучер, Р.Кузнєцов, Д.Пасічник, В.Антонюк, М.Кіфа, М.Девінчук, В.Голуб.
Змагання проходили при підтримці Депутата Верховної Ради України Юрія Македона, який надав нагородну атрибутику. Переможець та призери змагань нагороджені кубками та грамотами. Нагородження проводив заступник голови райдержадміністрації Олексій Кучерук та завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Ігор Юрченко.

 

 
< ПопередняСемінар-практикум у Серебрійському освітньому окрузі   «Медіація – шлях до примирення»Наступна >