Головне меню

Головна arrow Інформація для переселенців arrow Щодо проведеної роботи із переселенцями

Щодо проведеної роботи із переселенцями

Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.01.2015
pereselenci.jpgУправління соціального захисту населення повідомляє, що відбулися зміни в РЕЄСТРІ житла, щодо можливості розміщення на території Могилів-Подільського району Вінницької області вимушених переселенців з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

 А саме: вилучено з РЕЄСТРУ приватний будинок в с.Кремінне у зв’язку з поселенням в ньому жителів Луганської області.Так станом на 27.01.2015року на територіїМогилів-Подільського району є 1 житловий будинок для можливого розміщення вимушених переселенців, який знаходиться в с.Сугаки.        
   За допомогою у вирішенні соціально-побутових питань до управління соціального захисту населення райдержадміністрації станом на 20.01.2015 р. звернулися 112 сімей, які переселились з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.
За місцем реєстрації повернулося 27 сімей.  На сьогоднішній день в районі проживає 85 сімей (165 осіб), 84 родини проживає у родичів.
   Державні соціальні допомоги отримують 18 родин вимушених переселенців. За січень 2015 року їм нараховано та виплачено   39,2 тис. грн.
 З метою підтримки вимушених переселенців, вирішення їх соціально-побутових проблем   запроваджено щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505. За даною допомогою до управління станом на 27.01.2015 року звернулися 59 родин (111 осіб), яким виплачено 47,2тис. грн., 5 сім’ям припинено виплату в зв’язку з переїздом.
    На виконання Меморандуму про співпрацю між УВКБ  ООН і Вінницькою облдержадміністрацією від 18.12.2014 отримали грошову допомогу вісім  найбільш вразливих сімей тимчасово переселених громадян на загальну суму 48,8 тис. грн.  
За результатами проведених з родинами співбесід та анкетування управлінням соціального захисту населення спільно з міськрайонною організацією «Червоний хрест» та РЦСССДМ надається гуманітарна допомога продуктами харчування та теплим одягом.

 

 
< ПопередняПереселенцям з Криму та Донбасу виплатять лікарняні   ПРО ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ, ЯКІ ПЕРЕМІЩУЮТЬСЯ З РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНИХ ОПЕРАЦІЙНаступна >