Головне меню

Головна arrow Соціальні послуги для наслення arrow Соціальні послуги для наслення arrow Щодо проведеної роботи із переселенцями

Щодо проведеної роботи із переселенцями

Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.01.2015
pereselenci.jpg
 За допомогою у вирішенні соціально-побутових питань до управління соціального захисту населення райдержадміністрації протягом 2014 р. звернулося 112 сімей , які переселились з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.
За місцем реєстрації повернулося 26 сімей.  На сьогоднішній день в районі          проживає 86 сім’ї (162 осіб), 85 родина проживає у родичів. 
      Державні соціальні допомоги отримують 18 родин вимушених     переселенців. В 2014 році нараховано та виплачено їм   106,9 тис. грн.
        З метою підтримки вимушених переселенців, вирішення їх соціально-побутових проблем   запроваджено щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505. За даною допомогою до управління станом на 29.12.2014 року звернулося 56 родин (109 осіб), виплачено 141,1тис. грн., 4 сім’ям припинено виплату в зв’язку з переїздом.
         На виконання Меморандуму про співпрацю між УВКБ  ООН і Вінницькою облдержадміністрацією від 18.12.2014 до кінця року планується виплата грошової допомоги шести найбільш вразливим сім’ям тимчасово переселених громадян на загальну суму 39,0 тис. грн.  Управлінням соціального захисту населення надіслано клопотання до Департаменту соціальної політики облдержадміністрації щодо включення до списків на виплату ще  три родини  вимушених переселенців.
         За результатами проведених з родинами співбесід та анкетування управлінням соціального захисту населення спільно з міськрайонною організацією «Червоний хрест» та РЦСССДМ була видана гуманітарна допомога: одяг дитячий та дорослий 150 комплектів, 4 гігієнічні набори  та продукти харчування – 286 кг.
 
< ПопередняДОВІДКА про роботу управління соціального захисту населення Могилів-Подільської районної державної адміністрації у 2014 році   Для виплати допомоги постраждалим громадянам та вимушеним переселенцям Могилів - Подільського району доведено 1176,00 грн.Наступна >