Головне меню

Головна arrow Соціальні послуги для наслення arrow Соціальні послуги для наслення arrow Для виплати допомоги постраждалим громадянам та вимушеним переселенцям Могилів - Подільського району доведено 1176,00 грн.

Для виплати допомоги постраждалим громадянам та вимушеним переселенцям Могилів - Подільського району доведено 1176,00 грн.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.01.2015
soczahyst1.jpg
 5 січня 2014 року в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації відбулось засідання комісії з розгляду питань надання грошової допомоги постраждалим чи внутрішньо переміщеним громадянам. 
На засіданні було розглянуто питання щодо реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. № 535 «Про затвердження порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції».
На кінець грудня минулого року на благодійний рахунок, відкритий Міністерством соціальної політики України надійшов 1 млн. 479 тис. 673 грн.  Для виплати допомоги постраждалим громадянам та вимушеним переселенцям Вінницькій області доведено 59,2 тис. грн., в т. ч. для Могилів-Подільського району – 1176,00 грн.
На засіданні прийняте рішення щодо розподілу зазначених коштів.

 
< ПопередняЩодо проведеної роботи із переселенцями   Питання легалізації оплати праці - на порядку ленному органів виконавчої влади.Наступна >