Головне меню

Головна arrow Соціальні послуги для наслення arrow Соціальні послуги для наслення arrow Питання легалізації оплати праці - на порядку ленному органів виконавчої влади.

Питання легалізації оплати праці - на порядку ленному органів виконавчої влади.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.01.2015
legaliz.jpg

 На сьогоднішній день, питання додержання законодавства про оплату праці та забезпечення соціальними гарантіями працюючих - один із вагоміших напрямків роботи на місцевому рівні.

 За статистичними даними середня чисельність наявного населення Могилів - Подільського району  на кінець 2014 року становила 33,5 тисяч осіб. Серед них, чисельність громадян працездатного віку складає близько 17 тис. чол.. Разом з тим чисельність зайнятих економічною діяльністю в районі протягом року коливалася в межах 5 тис. чол..
За аналітичними розрахунками, значна частина населення у працездатному віці  залишається офіційно не задіяними на ринку праці, тому основним резервом зростання доходів є легалізація оплати праці та відновлення балансу трудових ресурсів. 
Як свідчить досвід далеко не всі роботодавці прагнуть оформити трудовий договір зі своїм найманим працівником належним чином. А між тим, оформлення трудових відносин у законодавчо встановленому порядку, офіційне отримання заробітної плати - це державний захист від незаконного звільнення, безпечні умови праці, гарантоване право на відпочинок, своєчасно виплачена легальна заробітна плата, страховий стаж та можливість при досягненні пенсійного віку мати гідне пенсійне забезпечення.
Тому Верховна Рада України наприкінці минулого року прийняла  закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці». Він передбачає радикальне зниження ставки єдиного соціального внеску з нинішнього 41% до 16,4% для тих роботодавців, які погодяться здійснити низку кроків для виведення зарплат з тіні. 
Разом з тим, передбачені зміни до законодавства про оплату праці, адміністративного та кримінального законодавства, що сприятимуть легалізації заробітної плати та зайнятості, суть яких полягає у наступному:
- працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору в письмовій формі та повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівника на роботу;
- у разі виявлення оформлення трудових відносин без укладення трудового договору, роботи на умовах неповного робочого часу при фактичному виконанні роботи повний робочий час приймається рішення про виплату працівникові заробітної плати не нижче середньої заробітної плати за відповідним видом економічної діяльності без урахування фактично виплаченої заробітної плати, про нарахування та сплату податку на доходи фізичних осіб та суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за встановлений період роботи.
Передбачається запровадження фінансових санкції для юридичних та фізичних осіб — підприємців у вигляді штрафу у розмірі від 1 до 30 мінімальних заробітних плат за допуск працівника до роботи без оформлення трудових відносин, оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, виплати заробітної плати без нарахування та сплати єдиного внеску та податків, порушення термінів виплати заробітної плати більш ніж за один місяць, виплати не в повному обсязі, недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та порушення інших вимог трудового законодавства.
Запроваджуються, також, штрафи для посадових осіб за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудових відносин; за незаконне звільнення працівника з роботи з особистих мотивів чи у зв’язку з повідомленням ним про порушення вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» іншою особою, а також інше грубе порушення законодавства про працю.
Хотілося б, щоб важливість питання легалізації оплати праці знайшла розуміння як серед населення так і серед тих роботодавців, які не поспішають офіційно оформлювати трудові відносини з найманими працівниками та збільшувати рівень заробітної плати своїх працівників.


Начальник відділу з питань праці
та соціально-трудових відносин 
управління соціального захисту 
населення райдержадміністрації                                      Л.І. Кужелівська

 
< ПопередняДля виплати допомоги постраждалим громадянам та вимушеним переселенцям Могилів - Подільського району доведено 1176,00 грн.   Про повідомну реєстрацію колективних договорів.Наступна >