Головне меню

Головна arrow Громадянське суспільство arrow громадська рада arrow Обрано новий склад Громадської ради при Могилів – Подільській райдержадміністрації

Обрано новий склад Громадської ради при Могилів – Подільській райдержадміністрації

Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.02.2015
29.01.15.jpg29 січня 2015 року року, за підтримки та безпосередній участі голови райдержадміністрації О.Китасюка, відбулися установчі збори інститутів громадянського суспільства для обрання складу Громадської ради при Могилів – Подільській райдержадміністрації та перше засідання новообраного складу дорадчого органу.
На зборах були присутні делеговані представники інститутів громадянського суспільства району, які відповідно до встановлених вимог подали документи для участі в установчих зборах.
Вітаючи представників громадськості голова райдержадміністрації О.Китасюк сказав: «Сьогодення вимагає забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності райдержадміністрації як органу виконавчої влади, тому ми всіляко сприятимемо для здійснення громадського контролю за її діяльністю». Крім того, Олег Іванович інформував присутніх про стан господарських справ в районі, баченням щодо вирішення проблемних питань в районних галузях освіти, культури, охорони здоров’я; поділився своїм баченням європейських стандартів в роботі, окремо зупинився на децентралізації влади та реформах Президента України П.Порошенка.
Учасники зборів затвердили персональний склад Громадської ради та провели перше засідання, на якому обрали голову Громадської ради, заступника та секретаря.
Головою Громадської ради обрано Кубаля Петра Григоровича – голову районної організації ветеранів України.
 
< ПопередняСклад громадської ради при Могилів – Подільській районній державній адміністрації   Взаємодія місцевої влади з інститутами громадянського суспільства району сьогодні базується на засадах партнерства і взаємовідповідальності.Наступна >