Головне меню

Головна arrow Прес-центр arrow Оголошення arrow Конкурс «Кращий роботодавець з питань сприяння реінтеграції батьків на ринок праці».

Конкурс «Кращий роботодавець з питань сприяння реінтеграції батьків на ринок праці».

Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.12.2014
Всеукраїнська громадська організація «Ліга соціальних працівників України» з метою заохочення роботодавців до впровадження корпоративної політики, спрямованої на підтримку батьків, які повертаються (реінтегруються) до роботи після відпустки для догляду за дитиною, поширення сімейних цінностей, розвиток програм для закріплення гендерної рівності в компанії і поза її межами, а також суспільного визнання досвіду таких підприємств проводить конкурс «Кращий роботодавець з питань сприяння реінтеграції батьків на ринок праці».
Повну інформацію про конкурс можна отримати на сайті znovudoroboty.org.ua.
    Заповнені анкети  надсилати протягом грудня 2014 року – лютого 2015 року на адресу: 04070, м.Київ, вул..Фролівська, 1/6, каб.24, 26.
    Котакні телефони: 044-238-65-20, 050-447-25-67  Тимочко С.Т.
    Бажаючим взяти участь у конкурсі, для отримання бланків анкет, звертатися до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, вул.. Володимирська,  18, контактний телефон: 6-63-62.


Начальник управління соціального
захисту населення райдержадміністрації                С.П.Гаврилюк
 
< ПопередняПерелік населених пунктів району, в яких створено стаціонарні пункти обігріву   Інформація з питання відкриття рахунків для надання грошової допомоги постраждалим особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території УкраїниНаступна >