Головне меню

Головна arrow Громадянське суспільство arrow громадська рада arrow Триває формування нового складу громадської ради при районній державній адміністраціїї

Триває формування нового складу громадської ради при районній державній адміністраціїї

Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.12.2014
krugstil.jpgДо уваги представників громадськості!
Розпочато формування нового складу громадської ради при районній державній адміністраціїї
Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» затверджено порядок формування та діяльності громадських рад при центральних органах виконавчої влади та місцевих державних адміністраціях.
Відповідно до цієї постанови громадська рада при обласній державній адміністрації (далі — громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).
Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.
Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами.
Строк повноважень громадської ради – два роки.
До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
Членство в громадській раді є індивідуальним.
19 листопада 2014 року утворено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при райдержадміністрації у складі 5 осіб.
Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. Така заява одночасно є як свідченням бажання участі особи в установчих зборах, так і заявкою на потенційне обрання до складу громадської ради.
До заяви додаються:
- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (з приміткою про згоду делегованого представника на обробку його персональних даних, що зазначені в біографічній довідці);
- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (обсяг – до 1 сторінки аркушу формату А4).
Примітка: з метою дотримання вимог Закону України «Про захист персональних даних» рішення керівника інституту громадянського суспільства про делегування представника має містити згоду останнього на обробку та оприлюднення його персональних даних.
За 10 календарних днів до проведення установчих зборів приймання заяв для участі у них припиняється. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів - кандидатур до нового складу громадської ради та у разі потреби уточнює місце проведення установчих зборів, про що облдержадміністрація повідомляє на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.
Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників обирається голова зборів, секретар, лічильна комісія.
Протокол установчих зборів, відомості про склад громадської ради райдержадміністрація оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб.

Голова райдержадміністрації затверджує склад громадської ради на підставі протоколу установчих зборів.
Установчі збори для формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації планується провести 29 грудня 2014 року о 14.00 год. у залі засідань райдержадміністрації

(24000, м.Могилів - Подільський, пл. Шевченка,1, 3-й поверх) Приймання заяв для участі в проведенні установчих зборів та доданих до них документів завершується 19 грудня 2014 року до 16.00 год.

Заяви та копії документів до ініціативної групи надсилаються поштою або надаються нарочно на ім’я уповноваженої особи від ініціативної групи – Тарасюк Світлани Іванівни – начальника відділу інформаційної діялності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
(24000, м.Могилів - Подільський, пл. Шевченка,1, каб.28) .
Нарочно документи приймаються протягом робочого дня – з 8:00 год. до 17:00 год.
Довідки та консультації за телефонами: 6-52-36

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування
складу громадської ради при Могилів - Подільській райдержадміністрації
 
< ПопередняВідкриття оновленої експозиції музею Пам’яті воїнів Вінниччини, загиблих в Афганістані   Розпорядження Від 17.02. 2015 р. № 40Наступна >