Головне меню

Головна arrow Інформація для переселенців arrow До відома вимушених переселенців

До відома вимушених переселенців

Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.11.2014
pereselenci.jpgЗа інформацією районного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції на територію Могилів-Подільського району переселились 159 жителів Донецької та Луганської областей. Серед них 55 дітей, 53 пенсіонери та 6 громадян з інвалідністю. В шести родинах вже в нашому районі народились діти.
З метою підтримки вимушених переселенців, вирішення їх соціально-побутових проблем  Кабінетом  Міністрів України затверджено порядок надання грошової допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
Допомога є цільовою,  призначається управлінням соціального захисту населення  з дня звернення на термін, що не перевищує шість місяців, в таких розмірах:
-    для непрацездатних громадян (пенсіонери, інваліди, діти) - 884 гривні на одну особу;
-    для працездатних осіб – 442 гривні на одну особу.
Загальна сума допомоги на сім’ю не може перевищувати 2400 гривень на місяць.
В листопаді на зазначені цілі спрямовано 56,7 тис. грн. При цьому розмір отриманої допомоги не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надається відповідно до законодавства.
Обов’язковою умовою для отримання адресної допомоги та для продовження виплати раніше призначених соціальних виплат (державні соціальні допомоги, пенсії) є реєстрація вимушених переселенців в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації та отримання довідки про взяття на облік.
Порядок оформлення та видачі довідок особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 509.
Відповідно до зазначеного Порядку для отримання довідки повнолітня особа, яка переміщується, звертається особисто або через законного представника із заявою про взяття на облік до управління соціального захисту населення. Видається довідка безкоштовно в день звернення.
    У разі відсутності довідок про взяття на облік виплату раніше призначених допомог буде припинено.
    Докладнішу інформацію можна отримати за телефоном «гарячої лінії» 6-61-09 або безпосередньо в управлінні соціального захисту населення за адресою: м. Могилів-Подільський, вул.. Володимирська, 18.
 
< ПопередняПРО ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ, ЯКІ ПЕРЕМІЩУЮТЬСЯ З РАЙОНІВ ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНИХ ОПЕРАЦІЙ   Дорожня карта щодо надання щомісячної адресної допомоги переселенцям для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послугНаступна >