Головне меню

Головна arrow Відзначення 200 річчя Т.Г.Шевченка arrow Про особливості реалізації прав деяких категорій осіб на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Про особливості реалізації прав деяких категорій осіб на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.11.2014
soczahist.jpgКабінетом Міністрів України 1 жовтня 2014 року прийнято постанову № 531 «Про особливості реалізації прав деяких категорій осіб на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
Постановою передбачено, що особам, які переселилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції (залишили місце роботи, які перебувають (перебували) у трудових відносинах або у статусі добровільно застрахованої особи):
Надано право на отримання виплат та послуг у робочих органах Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Фонду за фактичним місцем проживання, перебування.
  Виплати та послуги призначатимуться за наявності необхідних документів, а також у разі їх відсутності – за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.
У разі відсутності окремих відомостей у Державному реєстрі – виплати призначатимуться у мінімальному розмірі, встановленому правліннями фондів соціального страхування. Після отримання необхідних відомостей з Державного реєстру, що підтверджують право застрахованої особи на виплати, вони будуть перераховані.
 
< ПопередняІнформація для переселенців