Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow День усиновлення!

День усиновлення!

Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.09.2014
rodunaoda.jpg30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей. Днем заснування свята є 30 вересня 2009 року.
В День усиновлення в Україні прийнято дякувати від імені всього суспільства усиновителям,опікунам/піклувальникам, прийомним батькам, батькам - вихователям , співробітникам дитячих будинків, притулків, та Комісій з питань захисту прав дітей. День усиновлення на Україні є ще одним важелем захисту прав дітей, які позбавлені батьківської опіки. можуть відзначати також тисячі дітей, які отримали у своєму житті других батьків. На щастя, кількість українців, які хочуть усиновити дитину, з кожним роком збільшується. Щодня в країні народжується 50 дітей, які залишаються сиротами, і в цей же час в Україні щодня всиновлюють 60 дітей. Ця позитивна динаміка свідчить про те, що сучасне суспільство стало гуманнішим. Найрідше в Україні всиновлюють дітей у віці від 11 років.                             
В  Могилів – Подільському районі постійно сприяють розвитку та підтримці національного усиновлення, сімейних форм виховання.                              
  Так, станом на 30 вересня 2014 року, в Могилів - Подільському районі функціонує 6 прийомних сімей, в яких проживає 9 дітей та 3 особи, з числа дітей - сиріт;1 дитячий будинок сімейного типу, в якому проживає 7 дітей; 
Слід відзначити, що із загальної кількості - 67 дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, що перебувають на обліку служби у справах дітей  райдержадміністрації, 63 дитини виховуються в сім’ях, що складає – 94%, і лише 4 – ро дітей, уродженців Могилів – Подільського району  живуть та виховуються в школах – інтернатах… Ми віримо в те , що завдяки докладанню  спільних зусиль, в найближчому майбутнєму не тільки в нашому районі , а і в усій Україні не буде жодної  дитини , яка б виховувалась поза сім’єю !
Ми щиро вітаємо всіх людей, причетних до цього свята! Дякуємо всім за їх добрі серця, Любов і небайдужість! Зичимо всім міцного здоров’я і мирного неба над нашою сонячною ненькою – Україною!  
                          Віри , Надії, Любові всім нам!!!
Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації –  Т.О.КОРОЛЬОВА
 
< ПопередняОбігрій Захисника!   Перемога присвячена М.СтиренкуНаступна >