Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Перемога присвячена М.Стиренку

Перемога присвячена М.Стиренку

Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.08.2014
13.8.14.jpgСело Сугаки завжди славилося гарними спортивними традиціями, де у 80-х роках ХХ ст.,  завдяки тодішньому голові колгоспу Миколі Кириловичу Стиренку була створена велика спортивна база та відкрито сільську дитячо-юнацьку спортивну школу.
13.08.14.jpgВ серпні місяці минув уже рік, як перестало битися серце цього чоловіка. Щоб вшанувати пам’ять видатної людини, яка так багато зробила для спорту села та району, було вирішено щороку у серпні місяці проводити турнір з футболу.
З допомогою друзів Миколи Стиренка, які надали фінансову допомогу на проведення турніру, вдалося виготовити великий перехідний кубок, нагородну атрибутику. Спонсорами турніру виступили Конарський Іван Йосипович, Боднар Олексій Іванович, а також Коваль Юрій, Олексюк Анатолій, Семенець Володимир та ін.
На траурному мітингу до учасників змагань та присутніх звернулися Пустовіт Степан, Коваль Юрій, дружина покійного Стиренко Лідія та інші, які тільки добре згадували про Миколу Кириловича і ті його справи, які він зробив за своє життя. Все це відбувалося у супроводі місцевого духового оркестру під керівництвом Михайла Пустовіта.
Що ж до самих змагань, то відбулося три матчі: Сугаки (мол.) – Конева (2:1), Сугаки – Сугаки (мол.) (4:1), Сугаки – Конева (1:2). Таким чином всі команди набрали по 3 очка, і далі враховувалася різниця забитих і пропущених м’ячів.
Тому місця розподілилися наступним чином. 1 місце – Сугаки (5-3), 2 місце – Конева (3-3), 3 місце – Сугаки (мол.) (3-5).
Команда –переможець нагороджена перехідним кубком та грамотою, призери нагороджені грамотами віділу з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації.
 
< ПопередняДень усиновлення!   В районі триває щорічна доброчинна акція до Дня знаньНаступна >