Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Соціальне інспектування сімей переселенців

Соціальне інспектування сімей переселенців

Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.08.2014
soc3.jpgЗ метою організації соціального забезпечення  внутрішньо переміщених осіб Могилів-Подільським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках виїздів груп фахівців до поселень внутрішньо переміщених осіб  для проведення обстеження  належних умов перебування, виявлення потреб та надання всебічного сприяння у вирішенні питань соціального захисту виявлено родину переселенців з Донецької області (м.Шахраськ).
Сім сімей вимушені були покинути зону бойових дій та поселитись в одному помешканні в  с.Тарасівка. В ході здійснення соціального інспектування усі особи охоплені соціальними послугами, здійснено оцінку потреб кожної сім’ї та усіх членів  зокрема. Усі сім’ї взято на облік як такі, що потрапили в складні життєві обставини з метою надання їм допомоги в адаптації до нового оточення, налагодження нових позитивних соціальних зв’язків, сприяння у влаштуванні дітей до навчальних закладів району, організації медичного обстеження та постановки на облік вагітних жінок.  
 
< Попередня В районі триває щорічна доброчинна акція до Дня знань   Всеукраїнський турніру серед ветеранів з мікс – волейболуНаступна >