Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Всеукраїнський турніру серед ветеранів з мікс – волейболу

Всеукраїнський турніру серед ветеранів з мікс – волейболу

Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.08.2014
sport4.jpgНа майданчику Могилів – Подільського технолого-економічного коледжу ВНАУ з 15 по 17.08.2014р. пройшли волейбольні баталії  7-го Всеукраїнського турніру серед ветеранів з мікс – волейболу(два чоловіки, дві жінки).
 Для участі у турнірі були запрошені сім команд з різних куточків нашої України:м.Рівне,м.Кіровоград,м.Київ, м.Ямпіль,смт.Муровані –Куриловці,с. Березівка  Чернівецького району та команда Могилів – Подільського району. Учасників змагань зустріли хлібом і сіллю та гарною піснею. Слова привітання звучали від заступника голови Могилів – Подільської райдержадміністрації Олексія Григоровича Кучерука та начальника відділу з питань фізичної культури і спорту Могилів – Подільської райдержадміністрації Ігоря Васильовича Юрченка. Право підняти прапор України надали чемпіону Олімпійських ігор у Туріні , капітану команди м. Рівне – Віктору Івановичу Кириловцю. Командам вручили подарунки від спонсора та символ добра і миру:колоски пшениці з символікою прапора.  
Згідно жеребкування,в першу підгрупу потрапили команди м. Рівне,м.Ямполя, с. Березівки та м. Києва,у другій - м. Кіровоград, смт. Мурованих –Куриловець та команда Могилів – Подільського району. Кожна перемога давалася нелегко, температура повітря сягала 30 градусів і кожна помилка гравця приносила дорогоцінне очко команді суперника. Та професіоналізм і воля до перемоги принесли команді м. Кіровограду 3-є місце. Друге місце посіла команда зі столиці і перше місце вибороли наші спортсмени. Вітаємо капітана команди Юрія Муранова, Світлану Скорбатюк, Оксану Войтович та Сергія Карпова. Переможець та призери нагороджені кубками, грамотами та медалями. Після спортивних баталій учасники відвідали Лядівський скельний монастир та ще багато мальовничих місць нашого краю. 
 
< ПопередняСоціальне інспектування сімей переселенців   спортивні ігри серед сільських рад району, присвячені 23-ій річниці Незалежності України.Наступна >