Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow спортивні ігри серед сільських рад району, присвячені 23-ій річниці Незалежності України.

спортивні ігри серед сільських рад району, присвячені 23-ій річниці Незалежності України.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.08.2014
27.08.2014.jpg23 серпня 2014 року на спортивному комплексі с.Серебрія відбулися традиційні щорічні районні сільські спортивні ігри серед сільських рад району, присвячені 23-ій річниці Незалежності України. На жаль це були найменші за кількістю учасників ігри за останні роки.
На сільські ігри прибули команди Вендичанської селищної та 5-ти сільських рад (Серебрійської, Немійської, Сугаківської, Серебринецької та Слідянської). Змагання проводилися з восьми видів спорту.
Результати змагань:
Футбол
1м. – Серебрія (Склад команди: Підгаєцький Анатолій, Мельник Олександр, Зіневич Олександр, Чернець Богдан, Боднар В’ячеслав, Андрєєв Євген, Андрєєв Дмитро).
2м. – Немія (Склад команди: Шоломінський Сергій, Шоломінський Олександр, Волох Богдан, Кулібанов Олексанндр, Грівол Сергій, Криворука Петро, Прокоф’єв Олександр)
3м. – Сугаки (Склад команди: Пустовіт Віталій, Гоменюк Сергій, Мазур Сергій, Чубач Олександр, Лавренюк Віталій, Пустовіт Юрій, Матола Володимир).
Волейбол (чол.)
1м. – Сліди (Склад команди: Ксенчук Анатолій, Щербаков Йосип, Хода Артур, Гребейніков Олександр, Липницький Сергій, Олійник Олег, Механів Максим).
2м. – Вендичани (Склад команди: Козачок Євген, Коваль Денис, Гуджол Владислав, Гопаца Дмитро, Лученко Володимир, Котик Олександр, Невмержицький Максим, Хмільовський Віталій).
3м. – Сугаки (Склад команди: Пустовіт Віталій, Гоменюк Сергій, Мазур Сергій, Слободянюк Юрій, Пустовіт Юрій, Матола Володимир, Чубач Олександр, Пустовіт Степан).
Волейбол (жін.)
1м. – Вендичани (Склад команди: Войчук Діана, Коваль Ілона, Кізян Анастасія, Лапіна Оксана, Сокол Вікторія, Гевко Олена).
2м. – Серебрія (Склад команди: Бігун Наталія, Гоцуляк Олена, Мельник Інна, Мельничук Аліна, Доцюк Мирослава, Андрєєва Світлана).
Шашки
1м. – Серебрія,  2м. – Вендичани,  3м. – Сліди.
Чоловіки: 1м. – Шевчук Василь (Серебрія), 2м. – Щербаков Йосип (Сліди), 3м. – Саінчук Телімон (Немія).
Жінки: 1м. – Лапіна Оксана (Вендичани), 2м. – Шмиг Юлія (Сліди), 3м. – Шмиг Юлія (Сліди).
Настільний теніс
1м. – Сліди, 2м. – Вендичани,  3м. – Немія
Чоловіки: 1м. – Вацак В’ячеслав (Немія), 2м. – Шевчук Василь (Серебрія), 3м. – Котик Олександр (Вендичани).
Жінки: 1м. – Шмиг Юлія (Сліди), 2м. – Коваль Ілона (Вендичани).
 Армрестлінг
1м. – Серебрія, 2м. – Вендичани, 3м. – Сліди
Чоловіки: ваг.кат. до 85кг. 1м. – Волох Богдан (Немія), 2м. – Андрєєв Євген (Серебрія), 3м. – Мазур Сергій (Сугаки).
ваг.кат. більше 85кг. 1м. – Гоцуляк Микола (Серебрія), 2м. – Волох Богдан (Немія)), 3м. – Андрєєв Дмитро (Серебрія).
Жінки: ваг.кат. до 65кг. 1м. – Гоцуляк Альона (Серебрія), 2м. – Лапіна Оксана (Вендичани), 3м. – Андрєєва Світлана (Серебрія).
ваг.кат. більше 65кг. 1м. – Войчук Діана (Вендичани).

Гирьовий спорт
1м. – Серебрія, 2м. – Сліди, 3м. – Вендичани.
Ваг.кат. до 75кг. 1м. – Коваль Денис (Вендичани), 2м. – Копачинський Сергій (Серебрія), 3м. – Михайлов Денис  (Серебринець).
Ваг.кат. до 90кг. 1м. – Будяк Олексій (Серебрія), 2м. – Підгаєцький Анатолій (Серебрія), 3м. – Котик Олександр (Вендичани).
Ваг.кат. більше 90кг. 1м. – Познанський Руслан (Сліди), 2м. – Ксенчук Анатолій (Сліди).
Легкоатлетичний крос
1м. – Серебрія, 2м. – Сліди, 3м. – Вендичани.
Чоловіки: до 35років. 1м. – Мельник Олександр (Серебрія), 2м. – Лавренюк Олександр (Сугаки), 3м. – Михайлов Денис (Серебринець).
Більше 35років. 1м. – Підгаєцький Анатолій (Серебрія), 2м. –  Познанський Руслан (Сліди), 3м. – Пустовіт Степан (Сугаки).
Жінки: до 35років. 1м. – Коваль Ілона (Вендичани), 2м. –  Бігун Наталія (Серебрія), 3м. – Шмиг Юлія (Сліди).
Більше 35років. 1м. – Поліщук Світлана (Серебрія).

   Загальнокомандні місця визначилися наступним чином:
1м. – Серебрійська сільська рада     (264 оч.)
2м. – Вендичанська селищна рада    (256 оч.)
3м. – Слідянська сільська рада         (183 оч.)
4м. – Серебринецька сільська рада   (180 оч.)
5м. – Сугаківська сільська рада        (146 оч.)
6м. – Немійська сільська рада           (112 оч.)
 
< ПопередняВсеукраїнський турніру серед ветеранів з мікс – волейболу   спортивні ігри серед сільських рад району, присвячені 23-ій річниці Незалежності України.Наступна >