Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Забезпечення комфортних умов для дітей переселенців – завдання номер один для кожного педагогічного працівника

Забезпечення комфортних умов для дітей переселенців – завдання номер один для кожного педагогічного працівника

Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.08.2014
28.8.14.jpgНа цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник під час традиційної підсумкової конференції освітян Вінниччини, що відбулася 27 серпня в обласному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського.
«Ми повинні все зробити для того, щоб діти переселенців почували себе комфортно й захищено, щоб нашу підтримку і турботу відчували діти загиблих героїв. Тому забезпечення сприятливого морально-психологічного клімату у шкільних колективах - завдання № 1 для кожного педагога. Варто пам’ятати, що слово, особливо для дитячої свідомості, - надто серйозна зброя», - наголосив Анатолій Олійник.

Голова облдержадміністрації акцентував також увагу на тому, що перший урок у кожній школі пройде під гаслом «Україна – єдина країна» та буде присвячений питанню української державності, її сьогодення й майбутнього, а тому просив з усією відповідальністю підійти до проведення цього вступного заняття.

Звертаючись до педагогічної громади області, керівник Вінниччини запевнив: попри те, що 27 державних програм сьогодні не фінансуються, а обласне управління Державної казначейської служби України щоденно перераховує значні суми коштів для потреб військових на Сході держави, обласна влада знаходитиме можливості для завершення підготовки закладів освіти до опалювального сезону та докладатиме максимальних зусиль для забезпечення належного фінансування галузі.

«Ми проходили різні історичні етапи, і от дійшли до тієї межі, коли наша держава або є, або ж її немає. Ціною власних життів наші патріоти захищають на Сході Українську державність і суверенітет. І важливо пам’ятати, що доля України залежить сьогодні від кожного з нас», - зауважив на завершення голова ОДА.

Привітавши освітян Вінниччини з початком нового навчального року, Анатолій Олійник спільно з головою обласної Ради Сергієм Свитком вручив кращим педагогічним працівникам регіону Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради.
 
< Попередняспортивні ігри серед сільських рад району, присвячені 23-ій річниці Незалежності України.   Школи Вінниччини у новому навчальному році не переходять на 6-денний робочий тижденьНаступна >