Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Школи Вінниччини у новому навчальному році не переходять на 6-денний робочий тиждень

Школи Вінниччини у новому навчальному році не переходять на 6-денний робочий тиждень

Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.08.2014
denznan.jpgПро це повідомив директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк 28 серпня під час прес-конференції, яка відбулася в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.
«З метою економії енергоресурсів в осінньо-зимовий період, ми плануємо перенести осінні канікули з жовтня місяця. Питання чи їх буде приєднано до зимових, чи буде інший варіант поки обговорюється. Задля економії на даний час ми не плануємо переводити навчальні заклади області на шестиденну форму навчання. Якщо виникнуть форс-мажорні обставини, тоді і будемо оперативно на них реагувати» - підкреслив Ігор Івасюк.

В той же час директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації наголосив, що у ході підготовки до нового навчального року основний акцент був зроблений на виконанні комплексу робіт щодо енергозбереження, переходом на альтернативні види палива, підвищення енергоефективності та утеплення приміщень.

« У 104 школах замінено 1158 вікон на суму 2 млн. 664 тис. грн., у 17 школах відремонтовано та утеплено дахи на суму 1 млн. 320 тис. грн., у 3 школах утеплено фасад - 90,0 тис. грн., систему опалення капітально відремонтовано у 29 закладах на суму 660,0 тис. грн. Перед усіма керівниками навчальний закладів стоїть завдання вжити всіх вичерпних організаційних, технічних заходів для ефективної економії енергоресурсів, в першу чергу, газу щоб мінімізувати кризові заходи під час навчального року. Так, Департаментом освіти і науки ОДА спільно з Барським машинобудівним заводом визначено 25 закладів освіти, де планується переобладнати 38 котлів на твердопаливні. Ведуться роботи по виведенню котелень із підвальних приміщень, модернізації котлів» - зауважив Ігор Івасюк.

Напередодні нового навчального року в області не закрито жодного загальноосвітнього навчального закладу. Першого вересня свої двері відчинять 894 загальноосвітні школи, де навчатиметься майже 151 тисяча дітей.

«В минулому році ми провели серйозну роботу по оптимізації мережі, додатково отримали 46 шкільних автобусів, які забезпечили підвіз до опорних шкіл в межах освітніх округів» - підкреслив Ігор Івасюк.

Під особливою увагою влади - діти-переселенці – запевнив директор Департаменту освіти і науки ОДА. За його словами, нині на Вінниччині проживає 890 дітей дошкільного віку з Луганської та Донецької областей, Автономної Республіки Крим та 388 – шкільного.

«Департаментом освіти і науки ОДА направлено в навчальні заклади області лист, який дозволяє за скороченою процедурою зараховувати таких дітей до школи. Підставою для зарахування є заява батьків, або осіб, які здійснюють опіку» - зауважив Ігор Івасюк.
 
< ПопередняЗабезпечення комфортних умов для дітей переселенців – завдання номер один для кожного педагогічного працівника   серпнева конференція працівників освітиНаступна >