Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow На свято до Серебрійської школи- інтернату.

На свято до Серебрійської школи- інтернату.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.09.2014
2.9.14.jpgЧерговий раз пролунав у школах країни перший дзвоник. Особливим він став для першокласників – вихованців Серебрійської спеціальної школи –інтернату.
Вже багато років Могилів-Подільська ОДПІ опікується долею інтернату. Ошатне подвір’я, затишні спальні, стенди з неймовірними виробами дитячих рук – все приємно вражає атмосферою спокою та любові. А найголовніше – вихованці закладу, які завдяки щирій турботі, самовідданості працівників закладу змінюються буквально на очах.
Цьогорічний перший клас виявився не численним. Привітати їх з початком навчального року приїхала в.о начальника Могилів-Подільської ОДПІ Елла Луцкевич. Вона побажала дітям наполегливості та успіхів у навчанні, а вчителям любові, терпіння та Божого благословення в їх нелегкій, самовідданій праці.
В подарунок школярики одержали від податківців набори шкільного приладдя та матеріали для творчих занять. Сонячний виноград став ласим доповненням до святкового столу.
Інна Кухаренко,
 Могилів-Подільська ОДПІ
 
< ПопередняВ день знань за шкільні парти в районі сіли 2680 учнів.   З вересня 2014 року вступає в силу Закон України «Про вищу освіту»Наступна >