Головне меню

Головна arrow Соціальні послуги для наслення arrow Соціальні послуги для наслення arrow 1 жовтня – День ветерана

1 жовтня – День ветерана

Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.10.2014
sz_vet.jpgДругий місяць осені починається з особливої дати - першого жовтня в Україні відзначають  День ветерана.

Великий подвиг захисників і визволителів нашої держави назавжди збережеться в пам'яті українського народу. Кожен з нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у війні, хто віддав своє життя в ім'я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів. Ми схиляємось перед доблесними ветеранами. Ми в неоплатному боргу перед Вашими незгасаючими подвигами.
 
Із кожним роком, на превеликий жаль, кількість ветеранів зменшується. І нам треба встигнути зробити все можливе, аби хоча б частково повернути той неоплатний борг.
    В Могилів-Подільському районі проживає 1343 ветерани війни, а саме:
- інвалідів війни – 53 чол.
- учасників бойових дій – 122 чол.
- учасників війни – 958 чол.
- членів сімей загиблого (померлого) ветерана війни – 210 чол.
    Одним із напрямків соціальної підтримки ветеранів війни є оздоровлення.
Протягом 2014 року санаторно-курортними путівками забезпечені 7 ветеранів війни.
    За бажанням інвалід війни замість путівки до санаторію може 1 раз на два роки одержувати грошову компенсацію. Таким правом на сьогоднішній день з початку 2014 року скористалося 11 ветеранів війни і отримали грошову компенсацію за невикористане санаторно-курортне лікування на загальну суму 3,7 тис грн.
    Ветерани війни забезпечуються листами талонів на право пільгового проїзду по Україні.
    Інвалідам Великої Вітчизняної війни, які перебувають на обліку для отримання спецавтотранспорту та мають в своєму користуванні автомобіль, виплачується компенсація на бензин, ремонт та технічне обслуговування автомобілів.
    Законодавчі акти України спрямовані на розв’язання  найгостріших соціальних проблем цієї категорії громадян, а саме поліпшити забезпечення їх технічними засобами реабілітації, якими вони забезпечуються відповідно до індивідуальних замовлень.
     Також ветерани війни користуються пільгами з оплати за житлово-комунальні послуги, на придбання твердого палива та скрапленого газу, послуг зв’язку, проїзду та інші.
    Щорічну разову грошову допомогу ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань до 5 травня в 2014 році отримав 1341 ветеран на загальну суму 503,2 тис. грн.
    Питання соціального захисту ветеранів  війни завжди були і залишаються пріоритетними в роботі управління соціального захисту населення Могилів-Подільської районної державної адміністрації.Завідувач сектору з питань
обслуговування інвалідів,
ветеранів війни та праці                    Вінніченко А.О.
 
< ПопередняЗміни до надання пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг   З початку проведення на сході України АТО, до Могилів-Подільського району переселилося 66 сімей.Наступна >