Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Збірна району приймала участь в обласних змаганнях серед сільських територіальних громад

Збірна району приймала участь в обласних змаганнях серед сільських територіальних громад

Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.09.2014
10.09.2014.jpgЦими вихідними в м.Вінниця відбулись обласні літні сільські спортивні ігри Вінниччини 2014 р. серед сільських територіальних громад, присвячені 70-річчю визволення України від фашистських загарбників.
Збірна команда району приймала участь у змаганнях з малого футболу, волейболу (жінки) та перетягування канату. В фінальних змаганнях з ігрових видів приймали участь по 6 команд, які вибороли це право в зональних змаганнях.
Найбільш вдало виступили наша футбольна команда, складена з гравців Серебрійської та Сугаківської сільських рад. В групових змаганнях команда зіграла з Жмеринським та Калинівським районом з однаковим рахунком 1:1 і посіла друге місце в групі, що дало їй право боротися за 3-4 місце. В цій грі ми зустрілися з командою Тростянецького району. Гра видалася напруженою, але наші футболісти проявили характер і перемогли з рахунком 3:2 і посіли почесне 3 місце. 1 місце виборов  Чернівецький район, а 2 місце посів Калинівський район.  
Дівчата-волейболісти пройшовши груповий етап, також боролося за 3-4 місце, але в підсумку поступилася команді з Козятинського району і посіла 4 місце. 1 місце виборола команда Жмеринського району, 2 місце дісталося команді Томашпільського району.
В перетягуванні канату приймали участь усі присутні на обласних іграх команди. Команда району, після проведених зустрічей згідно жеребкування  з командами Чернівецького (1:2), Жмеринського(0:2) та Немирівського(2:0) районів в підсумку посіла 7 місце.
Надалі наших спортсменів очікують змагання з індивідуальних видів спорту, які пройдуть в жовтні-листопаді.  Після цього будуть визначені місця в загальнокомандному заліку серед районів.
 
< ПопередняЗ вересня 2014 року вступає в силу Закон України «Про вищу освіту»   Школа професійної майстерності для керівників навчальних закладівНаступна >