Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Школа професійної майстерності для керівників навчальних закладів

Школа професійної майстерності для керівників навчальних закладів

Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.09.2014
10.9.14.1.jpgРозпочався новий навчальний рік. Районний методичний кабінет  традиційно зібрав заступників директорів з навчально-виховної роботи для визначення конкретних пріоритетних напрямків методичної роботи з педагогічними закладами району.
10.9.14.2.jpgУвазі  присутніх працівниками РМК було представлено проблему, над якою працюватимуть школи району,  цілу низку методичних рекомендацій щодо вивчення базових шкільних дисциплін, а також ознайомлено з новими навчальними Програмами 1-3 та 5,6 класів.
Весь теоретичний матеріал зібрано в черговий Освітянський вісник №4, який стане для директора чи його заступника  орієнтиром в підвищенні фахової майстерності вчителя  та дієвою «шпаргалкою» в організації навчально-виховного процесу.
Крім того, перед освітянами виступив керівник апарату районної державної адміністрації Андрій Онищук, який надав роз'яснення  щодо змін до Конституції України щодо реалізації Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні. 
 
 
Н.Сушак, завідувач РМК
 
< ПопередняЗбірна району приймала участь в обласних змаганнях серед сільських територіальних громад   Спортивні перемоги районуНаступна >