Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Сьогодні в загальноосвітніх навчальних закладах району проведено ряд заходів щодо відзначення Дня партизанської слави .

Сьогодні в загальноосвітніх навчальних закладах району проведено ряд заходів щодо відзначення Дня партизанської слави .

Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.09.2014
09.5.13.jpegПам’ять… Вона нетлінна й вічна. Вона дивиться на нас зі старих фронтових фотографій, тих речей, які зберігають колишні партизани, і не дає потьмяніти жодній героїчній сторінці перемоги над фашизмом.
Так,  22 вересня 2014 року в ЗОШ району проведено мітинги «Вклонімось низько пам'яті героїв», уроки мужності «Подвиги підпільно-партизанського руху в Україні під час Другої Світової війни ,екскурсії  до краєзнавчого музею м.Могилева-Подільського. У бібліотеках шкіл  організовано тематичні виставки,присвячені Дню партизанської слави. Учні  зустрічалися  з ветеранами Великої Вітчизняної війни,створювали  учнівські проекти,сайти ,записували спогади , оформляли «Альбоми  пам’яті».
        Також організовано перегляд документального фільму «Партизани. Війна в тилу»,тематичні фотовиставки «День партизанської слави», години спілкування «Ваш світлий подвиг незабутній»
     Педагогічними та учнівськими колективами упорядковано пам’ятні місця, проведено церемонії покладання квітів до пам’ятників, військових поховань партизанів і підпільників . Проведена волонтерська робота учнями під гаслом «Ветерани поруч».
     Наш обов’язок –  згадувати про ветеранів Великої Вітчизняної війни не тільки в свята, а кожного дня .Пам’ятати про тих, хто кував цю перемогу, хто загинув у цій страшній війні.
 
< ПопередняЄдина краса, яку я знаю – це здоров’я   Вони захищають тебе, захисти їх і тиНаступна >