Головне меню

Головна arrow Допомога заради миру arrow шкільний благодійний проект " Зробімо крок назустріч».

шкільний благодійний проект " Зробімо крок назустріч».

Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.10.2014
dituaes.jpgПріоритетним напрямком роботи відділу освіти на сьогоднішній день є надання психологічної і соціально - педагогічної допомоги постраждалим, переселенцям та  біженцям, членам їх сімей із Донецької та Луганської областей.
Зокрема з 1 вересня 2014 року в навчальних  закладах Могилів - Подільського району  стартував  шкільний благодійний проект " Зробімо крок назустріч».
Метою цього проекту стало надання адресної допомоги дітям – переселенцям з східних областей України. Розробниками та організаторами проекту стали  працівники відділу освіти, керівники  загальноосвітніх навчальних закладів, педагоги,учні школи. У рамках даного заходу розпочали діяльність    акції "Скринька допомоги", "Солодкий сюрприз", благодійний ярмарок "Подаруй надію!", які направлені на забезпечення  дітей - переселенців теплим одягом та  необхідним шкільним приладдям.
Також за сприяння сільських та селищної рад (Немійської, Вендичанської, Серебрійської, Бандишівської, Сугаківської) дана категорія дітей звільнена від сплати за харчування в навчальних закладах.
Разом ми повинні допомогти адаптуватися цим дітям та їх сім’ям в новому середовищі, допомогти налагодити контакти з оточуючими людьми, щоб вини відчували себе частиною нашого суспільства.
 
< ПопередняГоловне управління Держземагентства в області ухвалило 120 наказів про надання учасникам АТО дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.   МАРАФОН „ВРЯТУЙМО КОЖНОГО БІЙЦЯ – ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!”. ЗБІР КОШТІВ (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)Наступна >