Головне меню

Головна arrow Допомога заради миру arrow Вони захищають тебе, захисти їх і ти

Вони захищають тебе, захисти їх і ти

Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.10.2014
2.10.14.1.jpgСьогодні десятки тисяч патріотів обороняють від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи, потребують уваги і розуміння від своїх співгромадян, у тому числі і від дітей та молоді.
2.10.14.2.jpg1 жовтня 2014 року, у  складний для нашої країни час у Лядівському НВК «ЗНЗ І-ІІ ст..-ДНЗ» в рамках акції «Вони захищають тебе, захисти їх і ти» було проведено благодійний ярмарок. В цей день школярі та вчителі по-особливому поспішали до закладу, адже кожен з  відповідальністю підійшов до підготовки та проведення такого важливого заходу.  Напередодні учні разом з батьками готували страви для продажу. Тож  ярмарок вдався на славу. Дівчатка та хлопчики прийшли на ярмарку  у національному одязі. Для збору благодійних коштів у школі було виготовлено скриньку, засвідчену печаткою закладу. Шкільна родина зібрала три тисячі  десятьгривень для потред учасників АТО на сході країни.
 Також учнями та вчителями Козлівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено благодійну акцію по збору коштів на  укомплентування медикаментами санітарної машини, яка незабаром відправиться в зону АТО.
Розпочата робота у закладах освіти піднесла у дітей дух патріотизму, єдності та віри у ПЕРЕМОГУ нашого народу. Акція «Вони захищають тебе, захисти їх і ти» триває. Учні школи закликають усіх не бути байдужими до долі нашої Батьківщини. Підтримаймо один одного у такий нелегкий для всіх українців час! І нехай наш невеликий внесок на допомогу героям буде частиною великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої України.
Слава Україні!
 
< ПопередняМАРАФОН „ВРЯТУЙМО КОЖНОГО БІЙЦЯ – ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!”. ЗБІР КОШТІВ (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)   Від вторгнення агресора Маріуполь захищають бійці з двох батальйонів ВінниччиниНаступна >