Головне меню

Головна arrow Допомога заради миру arrow Від вторгнення агресора Маріуполь захищають бійці з двох батальйонів Вінниччини

Від вторгнення агресора Маріуполь захищають бійці з двох батальйонів Вінниччини

Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.09.2014
mobilizac.jpgДиректор Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Вовченко очолив делегацію вінничан, які відвідали 9-й вінницький батальйон територіальної оборони та військовослужбовців батальйону військової частини 3008 Національної гвардії України, місцем дислокації яких нині є м. Маріуполь.
Разом із ним у гості до бійців-земляків цими вихідними завітали журналісти з регіональних телеканалів ВОДТРК «ВІНТЕРА» і «Еверест» та газети РІА.

Метою поїздки стало безпосереднє ознайомлення із потребами бійців нині та в рамках підготовки до зими. Крім того, привезли черговий вантаж допомоги від громади Вінниччини: укріплення для броні, холодильника та їжі.

За словами заступника командира батальйону Василя Мазура, дефіциту у їжі в бійців не має.

«Нам не вистачає матеріально-технічного забезпечення, бронежилетів, касок, запчастин до автомобілів, техніки. Також потрібен теплий одяг», - зауважив Василь Мазур.

Ще понад сімдесят бійців краю прибуло на підсилення у м. Маріуполь
 
< ПопередняВони захищають тебе, захисти їх і ти   12 серпня 2014 року вантаж гуманітарної допомоги вагою близько 10 т. знову відбув у зону АТО.Наступна >