Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow сім’ї переселенців зі сходу охоплені соціальними послугами в повній мірі

сім’ї переселенців зі сходу охоплені соціальними послугами в повній мірі

Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.08.2014
07.08.14.jpgПро це інформують фахівці Могилів-Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 
Протягом  останніх місяців наш район як і інші регіони країни приймає переселенців із східних областей  держави. В ході здійснення соціальної роботи Могилів-Подільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виявлено 7 сімей в  яких виховується 6 неповнолітніх дітей,  які прибули із Донецької та Луганської областей. Усі сім’ї охоплені соціальними послугами. В ході здійснення соціального інспектування 5 сімей даної категорії поставлено на облік для  надання допомоги у вирішення питань, пов’язаних із переселенням: 2 сім’ї -  мати одна виховує дітей, 1- молода сім’я з новонародженою дитиною, 1 -сім’я, де проживає особа з функціональними обмеженнями та 1- молода сім’я, де мати вперше готується стати матір’ю.
Спеціалісти та фахівці із соціальної роботи Центру надають особам інформаційні, соціально-педагогічні, соціально-медичні послуги, тощо. Спільно з Могилів-Подільською районною організацією ТОВ Червоний Хрест організовано та надано гуманітарну допомогу одягом та речами першої необхідності.   
 
< Попередняшкільний благодійний проект " Зробімо крок назустріч».   Захистимо дитину, підтримаємо родину.Наступна >