Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Захистимо дитину, підтримаємо родину.

Захистимо дитину, підтримаємо родину.

Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.08.2014
8.8.14.jpgРобота Могилів-Подільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  протягом липня місяця була спрямована  на  формування свідомого та відповідального батьківства.
В рамках Школи  соціальних знань для батьків спеціалісти та фахівці із соціальної роботи Центру проводили бесіди серед батьків і дітей щодо належного виховання дітей, безпечної поведінки на водоймах: «Роль сім’ї у вихованні особистості» та щодо захисту дітей під час бойових дій, попередження вербування та використання дітей воєнізованими або збройними формуваннями: «Захист дітей під час бойових дій», надавали батькам практичні рекомендації щодо захисту на належного виховання дітей.
Крім того під час інформаційно-просвітницької акції «До уваги батьків і дітей» працівники розповсюджували рекламні матеріали щодо підвищення відповідальності батьків за виховання дітей: «Відповідальне батьківство», «Як виховати особистість», «Стоп насильству», «Кожна жінка має знати»,  тощо.
Усі заходи спрямовані на усвідомлення важливості ролі батьків у формуванні та  розвитку дитини-особистості.


 
< Попереднясім’ї переселенців зі сходу охоплені соціальними послугами в повній мірі   «Очима дитини про бюджет України»Наступна >