Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Навчальний рік у школах Вінниччини завершується 30 - 31 травня

Навчальний рік у школах Вінниччини завершується 30 - 31 травня

Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.05.2014
osvita.jpgДепартамент освіти і науки облдержадміністрації та відділ освіти райдержадміністрації працюють в напрямку організованого завершення навчального року.  У цьому навчальному році навчальні заняття завершаться 30 травня (31 травня для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем). В цей же день буде проведено свято «Останній дзвінок».
У 4-х класах державна підсумкова атестація проводитиметься з 13 по 22 травня із української мови та читання, математики. У 9-х класах – з 2 по 16 червня з п’яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.
Державна підсумкова атестація з української мови для випускників 9-х класів (диктант) проводитиметься 13 червня. Завдання буде оголошено в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо.
Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів проводитиметься з 23 по 29 травня з трьох предметів у письмовій формі за збірниками завдань. 23 травня відбудеться державна підсумкова атестація з української мови (переказ, обов’язково). Завдання також буде оголошено в день проведення атестації про телебаченню та радіо.
Документи про повну загальну середню освіту випускники 11-х класів отримають 31 травня – 1 червня 2014 року на урочистих зборах. Документи про базову освіту вручатимуться учням, які закінчили 9-й клас, 18-19 червня.
 
< Попередня«Очима дитини про бюджет України»   У загальноосвітніх навчальних закладах близиться до завершення навчальний рік.Наступна >