Головне меню

Головна arrow Діти, молодь, сім'я, спорт arrow Зустріч євроклубівців

Зустріч євроклубівців

Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.05.2014
16.05.2014.jpgБронницькі євроклубівці розширюють свої горизонти. Нещодавно євроклуб «Єдність» Бронницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів гостював у Северинівській школі Ямпільського району.
16.5.14.jpgЄвроклуб «Єдність» - є гордістю Бронницької школи. Ось уже п’ять років здібні учні 6-9 класів беруть активну участь у виховних заходах, круглих столах та виїзних засіданнях, які організовують координатори євроклубу - директор школи Володимир Девда та вчитель англійської мови  Тетяна Данилюк. За цей період юні євроклубівці побували в різних куточках Вінницької області, знайшли багато нових друзів у школах Чернівецького, Козятинського, Мурованокуриловецького та Могилів-Подільського районів.  
Черговою стала поїздка у Северинівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Ямпільського району. Бронничан зустріли хлібом-сіллю директор школи та учнівський актив. Господарі провели цікаву екскурсію по школі та продемонстрували майстер-клас з квілінгу. Майстерність місцевих вчителів та учнів, їхні творчі витвори здивували та викликали масу захоплення. А потім у святково прикрашеній залі всі разом зібрались за круглим столом. Учні висловлювали свої думки з приводу приєднання України до Євросоюзу, розповідали, що турбує їх - учнів сільської школи. А на завершення учні двох шкіл зіграли у вікторину «Я – українець!»  Інтелектуальна гра стала доказом того, що кожен з них - справжній патріот нашої держави, який переймається майбутнім України і вірить у її квітуче майбутнє.
 Святковості зустрічі додали солісти Бронницької школи Сергій Кірик, Юлія Слободян і Лілія Бурлак, які подарували усім гарну пісню. А свідченням того, що бронницькі євроклубівці знайшли справжніх друзів стала товариська гра  з футболу та волейболу. Без сумніву,  ця зустріч залишила вагомий слід в серці кожного євроклубівця, які вчаться спілкуватися з іншими та знаходити себе у житті.
Тетяна Данилюк
 
< ПопередняУ загальноосвітніх навчальних закладах близиться до завершення навчальний рік.   Триває проведення ДПА в початковій школіНаступна >